RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #169906  Szerző: mlaszlo
 
pocsolya írta:Tiszttartó Titusz csak a fizetését veszi fel, vagy csinál is valamit? Alig van változás, továbbra is tele van ismeretlen, béna, magyar dalokkal, 5-6 és 19-21 közt hallgathatatlan az egész.

A hír-, időjárás-, közlekedés bed röhejes, 50.000 forintos stock csomag.

Ez a kickoff meg, amivel a zenei órák indulnak, alsó kategóriás, vidéki, helyi rádió szint Üzbegisztánban.

:gülü2:
Pedig érezhető a változás a zenei kínálatban, sokkal több az ismertebb dal, amik anno a Class FM-en is mentek. A hajnali 5 és 6 óra közötti sáv is sokat finomodott. Az este 19-21 órás sáv valóban kilóg a sorból, de ennyi hallgató mellett nem lehet egyik napról a másikra teljes átalakítást véghez vinni.
 #169873  Szerző: Marcii
 
noartist írta:A Petőfi Rádió/TV Szigetes standján Arany János műveit lehet olvasgatni.

Hát mi ez, kérem, ha nem a célközönség igényeinek maximális kielégítése? :)
:hehe:
 #169870  Szerző: noartist
 
A Petőfi Rádió/TV Szigetes standján Arany János műveit lehet olvasgatni.

Hát mi ez, kérem, ha nem a célközönség igényeinek maximális kielégítése? :)
 #169847  Szerző: altermanus
 
szerintem ugyan arról, hallgathatatlan...
 #169845  Szerző: pocsolya
 
Hát köszönöm a magyarázatot, de szerintem teljesen másról beszélünk.
 #169842  Szerző: altermanus
 
én kifejtettem, most is kifejtem... a Dankón a ,,Wolrd Music" folyam elmegy, már csak azért is, mert hasonló a stílus... ez meg is van... viszont egy Underground már nem fér vele, mint például ez: ZAGAR - WINGS OF LOVE (feat Underground Divas)
ez egy olyan dal amit szerintem 10-ből 7 magyar biztos hogy ismer, és nem fér bele a wolrd musicba...
viszont egy petőfi rádió rotációba sem, már... de egy Lóci Játszik - Nem táncolsz jobban mint én belefér, mert pop zene, semmi köze az undergroundhoz, ugyanis Funky stílusa van, és a kettő nem ugyan az...
Ha meghallgatod akkor a Back II Black - Tevagyazakitalegjobban is hasonló stílus, és játszotta anno a Danubius, a beszélő Petőfi. ezek egyszerű populáris zenék, mint Ruzsa magdi, Caramell... Érted? Adnak neki teret, mert populáris beütésű, de a Wings of love nem az. kicsit elvont zenéről beszélünk, mint underground, és ha már alternatív zenéről beszélünk akkor 30Y - Felhő vagy Kiscsillag - Fishing on Orfű
Szóval ez nekem se nem hallgatható, se nem ,,alterzene", se nem underground, amit a Petőfi játszik...
 #169841  Szerző: pocsolya
 
Adjanak neki teret mondjuk a Dankón... vagy az új Petőfi, vagy a régi Petőfi, de nem a kettő keveréke! Az nem megy.
 #169840  Szerző: altermanus
 
pocsolya írta:5-6 és 19-21 közt hallgathatatlan az egész.
ó most aztán nagyon nagy baj, hogy adnak teret az underground zenéknek, és annak is a legrosszabb előadóknak... úgy döntöttem nem linkelek... találják ki...
 #169838  Szerző: Sakál
 
pocsolya írta:5-6 és 19-21 közt hallgathatatlan az egész.
5 és 6 között mi történik? Nem ugyanaz, mint 0 és 5 óra között?
 #169821  Szerző: LuciFerko
 
pocsolya írta: helyi rádió szint Üzbegisztánban.

:gülü2:
Mostanában csomót hallgatom az Oriat FM-et és egész jó. :D
  • 1
  • 261
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 605