RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #171306  Szerző: frekivadasz
 
Pedig nem olyan bonyolult ez, nézz végig az 'ellenzéken', és megkapod a választ.
 #171301  Szerző: Dani
 
asr27 írta:
Dani írta:
asr27 írta:Hagyjál már az ilyen olyan kutatási eredményekkel meg statisztikával... soha nem hittem egyiknek sem.
Jobban hiszek a saját tapasztalatomnak! Tudod nagyon sokan inkább magukban tartják, hogy elegük van a fideszből!
Meg van az 5 millió is!!
Akkor miért az a tapasztalat az állitásoddal szemben, hogy elsöprő fidesz győzelem van mindig? (nem vagyok fideszes, én se értem, miért van ez)
Mindig? Mikor volt legutóbb elsöprő fidesz győzelem? 2014-ben.
Azóta kétszer is bukott a fidesz, elég nagyot: 1x Tapolcán, egyszer pedig Veszprémben!
Egyébként szerintetek hogy lehetséges az, hogy az én tapasztalatom alapján is rengetegen utálják a fideszt, mindenhol ezt hallani, ennek ellenére a statisztikákat vezeti hatalmas fölénnyel, és sajnos több mint valószinű a 2018-as választásokat is meg fogják nyerni? Mi lehet a magyarázat? Évek óta próbálom ezt megfejteni, rengeteg összeesküvés elmélet is eszembe jutott már, de logikusan nem találok rá választ, ami miatt ez engem még jobban ledöbbent, az az, hogy a szavazófülke magányában senki sem lát be a szavazón kivül, igy ott nem kell az illetőnek megjátszania magát, azt ixel be, akit tényleg akar. Elképzelhető az, hogy a szavazófülkében félelemből behúzzák a fideszre az ixet, mert félnek attól, hogy kiderül esetleg a munkahelyükön például, ha nem igy tesznek? Létezhet ez? Vagy pedig a másik variáció, amit megint nehéz elképzelni, hogy sokan annyira szeretik a fideszt, hogy rá szavaznak, ha törik, ha szakad? Vagy mi lehet a megoldás? Egy biztos, engem ha megfélemlitenének, akkor sem szavaznék a fideszre semmilyen körülmények között sem.
 #171299  Szerző: asr27
 
Kép
 #171295  Szerző: altermanus
 
asr27 írta: Azóta kétszer is bukott a fidesz, elég nagyot: 1x Tapolcán, egyszer pedig Veszprémben!
Devecsert ki ne hagyd... :troll:
 #171292  Szerző: asr27
 
Dani írta:
asr27 írta:Hagyjál már az ilyen olyan kutatási eredményekkel meg statisztikával... soha nem hittem egyiknek sem.
Jobban hiszek a saját tapasztalatomnak! Tudod nagyon sokan inkább magukban tartják, hogy elegük van a fideszből!
Meg van az 5 millió is!!
Akkor miért az a tapasztalat az állitásoddal szemben, hogy elsöprő fidesz győzelem van mindig? (nem vagyok fideszes, én se értem, miért van ez)
Mindig? Mikor volt legutóbb elsöprő fidesz győzelem? 2014-ben.
Azóta kétszer is bukott a fidesz, elég nagyot: 1x Tapolcán, egyszer pedig Veszprémben!
 #171291  Szerző: BMáté
 
asr27 írta:Jobban hiszek a saját tapasztalatomnak!
Megkérdezted mind a 8 millió választásra jogosultat? Végeztél egy legalább 1000 fős mintavételű kutatást?
 #171288  Szerző: Dani
 
asr27 írta:Hagyjál már az ilyen olyan kutatási eredményekkel meg statisztikával... soha nem hittem egyiknek sem.
Jobban hiszek a saját tapasztalatomnak! Tudod nagyon sokan inkább magukban tartják, hogy elegük van a fideszből!
Meg van az 5 millió is!!
Akkor miért az a tapasztalat az állitásoddal szemben, hogy elsöprő fidesz győzelem van mindig? (nem vagyok fideszes, én se értem, miért van ez)
 #171287  Szerző: asr27
 
Kép
:lool: :lool: :lool:
:vomit: :vomit: :vomit:
Így látják az agymosottak!
 #171268  Szerző: djlacee
 
Olyat sokszor láttam már, hogy vérfideszest nem lehetett ész érvekkel meggyőzni, de olyat, hogy egy magát baloldalinak mondó embert se, olyat még nem. Durva!
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 513