RADIOSITE Fórum

  • Troposzférikus terjedések

 #172906  Szerző: Sszilu
 
A CRo DAB+ vétel fotója:
Kép
 #172886  Szerző: Sszilu
 
Nálam most nem nagyon jön, még nem hallottam a hangját. :-(
Gyenge jelem van, de az sem folyamatos (Ostrava és Brno irányából).
A D28 egyébként Brno Kojálról is jön, de sajnos nem folyamatos a vétel. Jelenleg Jihlava és Brno erősen jön, Ostrava csak néha.

Szerk.: Most már szól a 12D itt is. :-)
Lacee!
Gondolom, Sljeme és Pohorje simán jön nálad is!
Esetleg más?
 #172885  Szerző: djlacee
 
Jön itt is a 12D, legalábbis a szokásos DX helyemen, a soproni Sörházdombi-kilátón biztosan
 #172883  Szerző: Sszilu
 
Ma reggel végre összejött a DAB-vétel Brno-ból, sőt, Ostravából is, a 12D-n. Emellett a D28-on Jihlava, és Ostrava (ezt a muxot innen még nem fogtam) is elérhető.
 #172753  Szerző: Kovi02
 
LuciFerko írta:
Kovi02 írta:
LuciFerko írta:Érdekes, hogy Szabadkának nyoma sincs, de Belgrádról jön a 95.3 és a 98.5. :shock:
:shock:

Itt meg semmi terjedés,északról a 97,9-en a Foxot rövid időre elnyomta a Radio-N,de azóta semmi. :(
Amúgy boldogat :)
Megkésve bár,de köszönöm. :D
Egész jó terjedés van itt a napokban, Kiskunhalason napi szinten tudom hallgatni délelőtt a kassai Funrádio/SRO1/Jemné adókat,ill. Besztercebánya 90,1 104,0 és Selmecbánya 99,0 is szól rendszeresen. Europa 2 meg nem jön. :( (pont rárakták a magyar adókra 100,8 Budapest 95,1 Kiskőrös 104,9 Kecskemét és 105,9 Kiskőrös is túl erős)
 #172670  Szerző: LuciFerko
 
Kovi02 írta:
LuciFerko írta:Érdekes, hogy Szabadkának nyoma sincs, de Belgrádról jön a 95.3 és a 98.5. :shock:
:shock:

Itt meg semmi terjedés,északról a 97,9-en a Foxot rövid időre elnyomta a Radio-N,de azóta semmi. :(
Amúgy boldogat :)
 #172669  Szerző: Kovi02
 
LuciFerko írta:Érdekes, hogy Szabadkának nyoma sincs, de Belgrádról jön a 95.3 és a 98.5. :shock:
:shock:

Itt meg semmi terjedés,északról a 97,9-en a Foxot rövid időre elnyomta a Radio-N,de azóta semmi. :(
 #172668  Szerző: LuciFerko
 
Érdekes, hogy Szabadkának nyoma sincs, de Belgrádról jön a 95.3 és a 98.5. :shock:
 #172558  Szerző: Sszilu
 
joe írta:
Sszilu írta:Megint sikerült egy újabb olasz adót fognom
:yeah: - szép! - itt semmi. Tegnapelőtt este komoly tropó volt északról, csak a DAB antennám nem volt üzemképes...tegnap késő du. mire összeraktam és irányba álltam az antennával, már csak a kassai MUX nyomát láttam...de estére az is "megszűnt"...
Köszönöm Joe! :-)
A lengyel DAB itt nem akart bejönni, pedig figyeltem, ráadásul Kielce, és Opole csatornablokkja is szabad jelenleg (ezt a két muxot fogtam anno). Talán még lesz lehetőségünk ebben a szezonban egy kis DAB-DX-re!
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 331