RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #174644  Szerző: Wolfman
 
Most hosszabbították meg a Hold Reklám helyi jogosultságait. Nem értem, hogy lehetséges ezt összeegyeztetni az országos frekivel?
 #174476  Szerző: Tomi76
 
nyikolaj írta:Na...! Mi van már az országos "Pop fm-el"? Azért ennyire nem kell kapkodni!
Már itt is a válasz:
68/2018. – Az országos vételkörzetű, analóg földfelszíni műsorszórás útján megvalósuló rádiós médiaszolgáltatási lehetőség hasznosítására 2017. szeptember 8-án közzétett pályázati felhívásra 2017. november 7-én beérkezett pályázati ajánlatok alaki vizsgálata
http://radiosite.hu/megkezdi-az-orszago ... #more-5441
 #174439  Szerző: nyikolaj
 
Na...! Mi van már az országos "Pop fm-el"? Azért ennyire nem kell kapkodni!
 #174304  Szerző: Tomi76
 
Csongii írta:Jó, azért azt csendbe hozzáteszem, hogy nem pályáztunk, mert le volt zsírozva már akkor R1-nek az a freki. :cry:
Na, akkor csak kiderül, hogy ez az egész terjeszkedés már egy régi koncepció, csak kellett hozzá a télapó pénze és undorító, mindent le és elsöprő médiahatalma.
 #174303  Szerző: Csongii
 
Jó, azért azt csendbe hozzáteszem, hogy nem pályáztunk, mert le volt zsírozva már akkor R1-nek az a freki. :cry:
 #174297  Szerző: Tomi76
 
Wolfman írta:Ez még bőven a Vajna-időszak előtt került oda, teszem hozzá.
Ok ezt értem, de maga a tény, hogy ott is a Rádió 1 szól. Mint egy mumus.
 #174292  Szerző: Wolfman
 
Tomi76 írta:
Wolfman írta:Most a Rádió 1 szól a helyén.
Miért nem vagyok ezen meglepődve...
Ez még bőven a Vajna-időszak előtt került oda, teszem hozzá.
 #174272  Szerző: Tomi76
 
Wolfman írta:Most a Rádió 1 szól a helyén.
Miért nem vagyok ezen meglepődve...
 #174270  Szerző: Wolfman
 
Marcii írta:
Csongii írta:Nálunk anno ezzel nem volt gond, mert 80-as, 90-es, 2000-es évek is pörögtek, meg az aktuális zenék. Mondjuk már több, mint 4 éve, hogy lehúztuk a rolót...
Melyik rádió vót'?
Baranya Rádió, Mohács. Most a Rádió 1 szól a helyén.
 #174268  Szerző: Marcii
 
Csongii írta:Nálunk anno ezzel nem volt gond, mert 80-as, 90-es, 2000-es évek is pörögtek, meg az aktuális zenék. Mondjuk már több, mint 4 éve, hogy lehúztuk a rolót...
Melyik rádió vót'?
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 192