RADIOSITE Fórum

  • DVB-S

 #17946  Szerző: mlaszlo
 
mg írta: szerintem kurvasokan, minek váltanának?
van nekik ARD, ZDF, RTL, RTL2, Super RTL, Sat1, Pro7, Kabel1, VOX, 3sat, Arte, Phoenix, Das Vierte, DMAX, Tele5, 9Live, Comedy Central, KI.KA, Nick, MTV, VIVA, DSF, Eurosport, N24, n-tv, BR, BR Alpha, HR, MDR, NDR, RBB, SWR, WDR...
kurva jó kínálat így ingyenbe, a seggüket meg nyilván lusták megemelni, meg ha nem is értenek hozzá, főleg magyaráznak, hogy minek kell nekik nyolcvan ajrót kidobni, amikor ez is jó... lejönni egyik adó se mer analógról, mert az tuti bukta a többivel szemben; az Astrának jó biznisz az analóg, mert egy csatorna kifizeti az egész frekvenciát; kormányzati belepofázás meg gondolom, nincs, mert mindkét fél magánvállalkozás
Ebben igazad van, de ezek az analóg vevők ilyen jól bírják? Mert új készüléket már jó pár éve nem lehet kapni.
Egyébként az Astrát meg nem értem, mert 2006-ban pont ők szorgalmazták a nagy német csatornák lekapcsolását analógon és kódolását digitálison.
 #17945  Szerző: mg
 
Mauro írta:Meg nézném, hogy németek hány százaléka nézi még az analóg adásokat.
szerintem kurvasokan, minek váltanának?
van nekik ARD, ZDF, RTL, RTL2, Super RTL, Sat1, Pro7, Kabel1, VOX, 3sat, Arte, Phoenix, Das Vierte, DMAX, Tele5, 9Live, Comedy Central, KI.KA, Nick, MTV, VIVA, DSF, Eurosport, N24, n-tv, BR, BR Alpha, HR, MDR, NDR, RBB, SWR, WDR...
kurva jó kínálat így ingyenbe, a seggüket meg nyilván lusták megemelni, meg ha nem is értenek hozzá, főleg magyaráznak, hogy minek kell nekik nyolcvan ajrót kidobni, amikor ez is jó... lejönni egyik adó se mer analógról, mert az tuti bukta a többivel szemben; az Astrának jó biznisz az analóg, mert egy csatorna kifizeti az egész frekvenciát; kormányzati belepofázás meg gondolom, nincs, mert mindkét fél magánvállalkozás
 #17938  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta:A németek is halasztanának

http://www.sat.hu/read.php?id=1695
Vajon miért ragaszkodnak a németek ennyire az analóg sugárzáshoz? Az összes analóg csatorna megy digitálison, még több is, ráadásul plusz szolgáltatásokkal (pl. EPG, néhány csatornánál 5.1-es hang, 16:9-es sugárzás) és egy digitális FTA vevő nem is drága.
Ez az amit én se értek mi csoró magyarok nem panaszkodtunk gúnyhatáron innen és túl amikor le kapcsolták analóg M2-t. Mi meg tudtuk kenni FTA vevőt a németeknek nehogy már gondot jelentsen. Meg, ha lekapcsolnák az analóg adást úgy is meg kéne venni digitális vevőt. Csak ki kéne írni a dátumot.
Meg nézném, hogy németek hány százaléka nézi még az analóg adásokat.
 #17931  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta:A németek is halasztanának

http://www.sat.hu/read.php?id=1695
Vajon miért ragaszkodnak a németek ennyire az analóg sugárzáshoz? Az összes analóg csatorna megy digitálison, még több is, ráadásul plusz szolgáltatásokkal (pl. EPG, néhány csatornánál 5.1-es hang, 16:9-es sugárzás) és egy digitális FTA vevő nem is drága.
 #74  Szerző: radiosite
 
Digitális műholdas televíziózás
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12