RADIOSITE Fórum

  • RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

 #174767  Szerző: altermanus
 
Na most már engem is kezd kiakasztani a MRTL programszerkesztője...
22.55-re van kiírva a házon kívül, erre valamikor 23:05-kor fog kezdődni...
3 hete, 22.50-re volt kiírva, aztán 22:46 körül kezdődött...
Kedves RTL Klub! Én végtelenül türelmes vagyok, de hogy negyed órát ki kelljen bírni az irreality show-tokból az már egy kicsit bicskanyitogató, és remélem a Kolosi Péter a körmére néz az illetőnek... :unott:
 #174555  Szerző: Promenád
 
altermanus írta: 2018.02.22. 12:54 A Fidesz médiaterve a választás utánra: kiénekelni az RTL Klubot a németek kezéből, elintézni az Indexet - 444.hu
Sejteni lehetett...
Egyszer Lázár nyilatkozott, hogy neki kifejezetten a begyében van a csatorna.... ^^
 #174528  Szerző: Pihe
 
djlacee írta:Most már kezd kiborítani, hogy a főadón állandóan változtatgatják a műsorrendet...
Ìgy van pl a Barátok Közt is voltmár 19 40-22 között minden féle időpontban
 #174519  Szerző: altermanus
 
 #174480  Szerző: djlacee
 
Most már kezd kiborítani, hogy a főadón állandóan változtatgatják a műsorrendet...
 #174359  Szerző: mlaszlo
 
altermanus írta:
LuciFerko írta:Valaki leírná A Fal szabályzatát? Nekem nagyon nem világos. :S
Én az utóbbi 10 évben, most ültem le először, megnézni a Falat, őőőőőőőőőőőőőőő legalább látványos :troll:
Szabályzat - már ahogy én kivettem az öt napból.
első körben, addig válaszolhatnak a játékosok, míg le nem ér a labda, ha jó válasz hozzáadódik, ha rossz a válasz levonódik a nyeremény, és ha a végén 0 forintot gyűjtenek, jön egy új páros, és előbb a válaszokat, olvassák fel, és nem a kérdést, és itt kép válasz lehetőség van. itt 4 kérdés van.
Második kör: Bemegy egyikőjük a kapszulában, de a kint lévő ember és kap két zöld labdát, csak úgy, és az hozzáadódik a nyereményhez az az össze amibe beleesik a labda. kap 3x3 válaszlehetőséget. ebből megpróbálja megsaccolni mi lehet a kérdés tematikája. utána a kapszulában elhangzik a kérdés, választania kell a bent lévő emberkének egy választ, és kint megmutatják, hogy helyes-e vagy nem. és a végén kapnak 2 piros labdát, és amibe beleesik azt levonják.
harmadik kör: 1 zöld labda az elején, 4 válasz lehetőség kint, bent felteszik a kérdést, és ha jó a válasz akkor hozzáadódik, ha rossz levonódik, és az utolsó ként 3 darab piros labda.
a második és harmadik körben lehet duplázni - a második kérdésnél -, és triplázni - a harmadik kérdésnél - ami annyit tesz, hogy 2, vagy 3 labda indul ugyan arról a helyről, hátha mindegyik beleesik a 2,2, vagy a 8 millába.
Bonyolult? Igen! Kipróbálnám? Nem! Sem Stolht, sem Balázst nem bírom elviselni...
Pontosítanék egy kicsit. A harmadik körben 4 zöld labda, utána 3 fehér labda, amelynek a színe a válasz helyességétől függ, a végén pedig 4 piros labda ugyanabból a pozícióból, ahonnan az első 4 zöld labda indult.
 #174338  Szerző: altermanus
 
LuciFerko írta:Valaki leírná A Fal szabályzatát? Nekem nagyon nem világos. :S
Én az utóbbi 10 évben, most ültem le először, megnézni a Falat, őőőőőőőőőőőőőőő legalább látványos :troll:
Szabályzat - már ahogy én kivettem az öt napból.
első körben, addig válaszolhatnak a játékosok, míg le nem ér a labda, ha jó válasz hozzáadódik, ha rossz a válasz levonódik a nyeremény, és ha a végén 0 forintot gyűjtenek, jön egy új páros, és előbb a válaszokat, olvassák fel, és nem a kérdést, és itt kép válasz lehetőség van. itt 4 kérdés van.
Második kör: Bemegy egyikőjük a kapszulában, de a kint lévő ember és kap két zöld labdát, csak úgy, és az hozzáadódik a nyereményhez az az össze amibe beleesik a labda. kap 3x3 válaszlehetőséget. ebből megpróbálja megsaccolni mi lehet a kérdés tematikája. utána a kapszulában elhangzik a kérdés, választania kell a bent lévő emberkének egy választ, és kint megmutatják, hogy helyes-e vagy nem. és a végén kapnak 2 piros labdát, és amibe beleesik azt levonják.
harmadik kör: 1 zöld labda az elején, 4 válasz lehetőség kint, bent felteszik a kérdést, és ha jó a válasz akkor hozzáadódik, ha rossz levonódik, és az utolsó ként 3 darab piros labda.
a második és harmadik körben lehet duplázni - a második kérdésnél -, és triplázni - a harmadik kérdésnél - ami annyit tesz, hogy 2, vagy 3 labda indul ugyan arról a helyről, hátha mindegyik beleesik a 2,2, vagy a 8 millába.
Bonyolult? Igen! Kipróbálnám? Nem! Sem Stolht, sem Balázst nem bírom elviselni...
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 199