RADIOSITE Fórum

  • Vásárhelyi TV Hódmezővásárhely

 #182191  Szerző: Promenád
 
noartist írta: 2019.01.31. 21:35 Most kövezzetek meg, de szerintem egyébként sincs szükség napjainkban helyi tévékre. Ebben a formában. Most függetlenül a politikától, nem kevés pénzt köhögtek ki erre a tévére is éves szinten.

Én úgy gondolom, hogy több értelme lenne helyi szerkesztőket alkalmazni, akik elkészítik az anyagokat, és a fontosabbakat regionális bontásban valamelyik hírtelevízión leadják. Fontosabb alatt értem például a beruházásokat, önkormányzati döntéseket. A helyi város/falunapról, stb készült jópofa összeállításokat pedig elég lenne YouTube-ra felrakni.

Könyörgöm, van egy rakás közszolgálati tévé, valamint két párhuzamosan futó, tök ugyanolyan hírháttér-televízió, amelyeknek a délelőtti, délutáni programmingja kb csak az ismétlésekről szól.

Szerintem heti egy óra műsoridő bőven elegendő lenne egy térségnek.

Lehet nem leszek most emiatt népszerű, de mintha a hazai televíziós piacon megalvadna a tej a döntéshozók bögréjében.
Ja, hát kérem szépen tetszettek volna nem tönkre tenni a körzeti stúdiókat és akkor nem itt tartanánk... ;)
 #181014  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2019.01.31. 21:35 Most kövezzetek meg, de szerintem egyébként sincs szükség napjainkban helyi tévékre.
Hát nem tudom, de én mindig megnézem a híradót és a helyi riport- és stúdióműsorokat.
noartist írta:Én úgy gondolom, hogy több értelme lenne helyi szerkesztőket alkalmazni, akik elkészítik az anyagokat, és a fontosabbakat regionális bontásban valamelyik hírtelevízión leadják.
Melyik hírtelevízió adná le az ilyesmit? Mindenki más hírtévét néz, a helyi tartalomért nem kapcsolna oda, ha amúgy nem nézi.
noartist írta:A helyi város/falunapról, stb készült jópofa összeállításokat pedig elég lenne YouTube-ra felrakni.
Ezt meg aztán tényleg alig látná valaki...
noartist írta:Könyörgöm, van egy rakás közszolgálati tévé, valamint két párhuzamosan futó, tök ugyanolyan hírháttér-televízió, amelyeknek a délelőtti, délutáni programmingja kb csak az ismétlésekről szól.
Ennyire tényleg semmi szükség nincs, de épp ez az, hogy ha valaki utálja a kormánytévét, az nem fogja a helyi tartalmat sem megnézni rajta.
 #180964  Szerző: noartist
 
Most kövezzetek meg, de szerintem egyébként sincs szükség napjainkban helyi tévékre. Ebben a formában. Most függetlenül a politikától, nem kevés pénzt köhögtek ki erre a tévére is éves szinten.

Én úgy gondolom, hogy több értelme lenne helyi szerkesztőket alkalmazni, akik elkészítik az anyagokat, és a fontosabbakat regionális bontásban valamelyik hírtelevízión leadják. Fontosabb alatt értem például a beruházásokat, önkormányzati döntéseket. A helyi város/falunapról, stb készült jópofa összeállításokat pedig elég lenne YouTube-ra felrakni.

Könyörgöm, van egy rakás közszolgálati tévé, valamint két párhuzamosan futó, tök ugyanolyan hírháttér-televízió, amelyeknek a délelőtti, délutáni programmingja kb csak az ismétlésekről szól.

Szerintem heti egy óra műsoridő bőven elegendő lenne egy térségnek.

Lehet nem leszek most emiatt népszerű, de mintha a hazai televíziós piacon megalvadna a tej a döntéshozók bögréjében.
 #180963  Szerző: Kovi02
 
Glenn írta: 2019.01.31. 20:33 Márky-Zay:
http://www.vasarhelyihirek.hu/megszunt_ ... 9MRqbmMRec
Hát igen. Minek egy olyan helyi médium, ami nem a "független" vezér szavát zengi? 30 évig működhetett, de akkor jött egy ellenzéki zseni, és rendet csinált. :shock:
Akkor hány olyan helyi médium van,ami a helyi polgármester "szavát zengi"?
 #180959  Szerző: Glenn
 
Márky-Zay:
http://www.vasarhelyihirek.hu/megszunt_ ... 9MRqbmMRec
Hát igen. Minek egy olyan helyi médium, ami nem a "független" vezér szavát zengi? 30 évig működhetett, de akkor jött egy ellenzéki zseni, és rendet csinált. :shock:
 #180895  Szerző: Promenád
 
noartist írta: 2019.01.12. 17:22
Promenád írta: 2019.01.11. 22:00 http://www.promenad.hu/2019/01/11/orsza ... LDJGQD0kBI - Lassan topic temető lesz a vége ...
A cikk elolvasása után meg is tettem.
Köszönöm. Pénteken már teljesen lekapcsolták az adót és a stúdió bejáratát lepecsételték. Ma január 28-án pedig a Magyar Telekom szolgáltatásaiban kiszedték az állóképet.
 #180504  Szerző: Promenád
 
LuciFerko írta: 2019.01.06. 19:39
Promenád írta: 2019.01.05. 10:03 Úgy tudom ha meg más platformon is szeretné az ember kitenné (IPTV)
Lehet értelmesebb lenne youtubeon élőben és a műsorokat egyenként feltölve csinálni.

Azzal nincs gond, a híradókat december 17-ig folyamatosan feltöltötték . Habár amikor egy minimális zenénél riaszt a YouTube, hogy copyright-os, akkor szerinted hogy lehet kivitelezni?
 #180503  Szerző: LuciFerko
 
Promenád írta: 2019.01.05. 10:03 Úgy tudom ha meg más platformon is szeretné az ember kitenné (IPTV)
Lehet értelmesebb lenne youtubeon élőben és a műsorokat egyenként feltölve csinálni.