mlaszlo írta:
Alig volt hibája ennek a vizsgált busznak 
Akkor egy kis "keleti kényelem"

:
Nem panaszkodhatunk itt Miskolcon, a buszok állapota rendben van, rendszeresen karban van tartva, tisztaság van (mint az a képen is látszik), mostmár gőztisztitóval tisztítják az ülések szöveteit, még a legrégebbi IKARUSban is olyan tiszták az ülések, mintha vadi új lenne
A képen egy Neoplan Centroliner látható ami klímás, ebben a nagy melegben öröm felszállni rá

Ami meglepett, hogy az utasok normálisan állnak a klíma üzemeléséhez, tehát ha megy a klíma, nem nyitják ki az ablakokat, sőt ha valaki mégis kinyitna egyet, akkor figyelmeztetik az utastársak, hogy: "nana, megy a klíma haver, vissza kéne zárni"

Jah és a képen látható buszok már több mint 3 évesek.