RADIOSITE Fórum

  • Dankó Rádió

 #190129  Szerző: moby67
 
Lorenzo18 írta:A tokaji 88.3-on az RDS átváltott NEO FM-re. :lool:
Kár hogy csak az RDS.
Inkább az szólna!
 #190108  Szerző: Gyurii
 
Gyenge is az adó. Megakartam nézni, de alig hallom ki a zajból a 88.3-at. (Többit RDS-el/tisztán fogom.)
 #190106  Szerző: Lorenzo18
 
A tokaji 88.3-on az RDS átváltott NEO FM-re. :lool:
 #188785  Szerző: Béci09
 
Ez igaz, de sok nyugdíjas le van maradva technikailag vagy 30 évvel, és csak AM-en tudja hallgatni, és vannak a megyében olyan vidékek, ahol a tokaji frekvenciáják nem nagyon jönnek be, ott is csak ezen jön a Dankó.
 #188784  Szerző: Pihe8
 
Dehogynem a 107.4 helyben. Tokaj 88.3. Debrecen-Pallag 91.4
 #188783  Szerző: Promenád
 
Béci09 írta: 2020.10.14. 16:23 A nyíregyházi AM 1251 KHz-en lassan minden nap van adáskimaradás, egyszer csak ellhalgat, majd kb. 1 perc csend után elindul egy népzenei loop, közben két percenként elhangzik egy tájékoztató szöveg a technikai hibáról, meg hogy kérik a szíves türelmünket. Valamikor pár percig tart csak, valamikor egy óráig. :x
A többi AM frekin is van ilyen, vagy csak mi érdemeljük ezt?
Nyíregyháza környékén nincsen FM adó amin lehetne hallgatni?
 #188772  Szerző: Béci09
 
A nyíregyházi AM 1251 KHz-en lassan minden nap van adáskimaradás, egyszer csak ellhalgat, majd kb. 1 perc csend után elindul egy népzenei loop, közben két percenként elhangzik egy tájékoztató szöveg a technikai hibáról, meg hogy kérik a szíves türelmünket. Valamikor pár percig tart csak, valamikor egy óráig. :x
A többi AM frekin is van ilyen, vagy csak mi érdemeljük ezt?
 #186275  Szerző: Glenn
 
knoskamatee írta: 2020.01.16. 23:44én a kívánságműsor címét nem tudom hova tenni... sokkal furcsábban hangzik és feleslegesen hosszú... (Szív küldi szívnek szívesen - Kettőtöl ötig)
Mindkettő hagyományos kívánságműsorcím. A "Szív küldi..." az ötvenes években volt, a "Kettőtől hatig" a hatvanas évektől. Az utóbbi később "ötig"-re rövidült. Valóban furcsa egyszerre használni a két nevet, én is szétbontanám és egyik nap az egyik, másik nap a másik lehetne a műsor címe.
 #186267  Szerző: knoskamatee
 
Jimmy viszonylag sűrűn szokott menni délután, ami miatt elszaladok a 100,8-ig néha. :D

én a kívánságműsor címét nem tudom hova tenni... sokkal furcsábban hangzik és feleslegesen hosszú... (Szív küldi szívnek szívesen - Kettőtöl ötig)
...meg az új szolgen... háát... feleslegesnek gondoltam a cserét... majd akkor tudom konkrétan, ha huzamosan belehallgatok. (A magyar zene rádiója)

lehetne nagyobb merítés az 50-es, 60-as magyar örökzöldekből, hogy közelebb álljon az új szlogenhez - mondjuk ezt megígérték, bár eddig se volt rossz ez' oldalon a választék - és várnék mulatóst is.

a Népek dalai maradtak nagy örömömre, szóval nem panaszkodnék.

az új éjszakai/hajnali sáv szerintem konstans Dankós zenék fognak menni.

a hétvégi reggeli músorra kíváncsi leszek, hogy mennyire tér el a hétköznapitól.

kellemes átalakuláson ment át a csatorna, jóval letisztultabb lett. :yes:
 #186264  Szerző: Gyurii
 
djlacee írta: 2020.01.16. 22:11
Gyurii írta: 2020.01.16. 21:54 Mulatós (lakodalmas) kellene, és a hallgatottság szárnyalna. :blush: :D
Múltkor már Zámbó Jimmyt hallottam
Na! Alakul! :shock: :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 80