RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #192360  Szerző: kovlaj122
 
nermalcat írta: 2021.05.15. 08:41
kovlaj122 írta: 2021.05.14. 23:31 ...
Mi lenne, ha olvasnál is, mielőtt írsz? A Best FM topikban már linkelték és ki is vesézték a cikket. :)
A Best FM-es részét lehet kitárgyaltátok ott, de ha elolvasnád a cikket látnád, hogy a Retro Rádióról is bőven szó van a cikkben!
 #192349  Szerző: nermalcat
 
kovlaj122 írta: 2021.05.14. 23:31 ...
Mi lenne, ha olvasnál is, mielőtt írsz? A Best FM topikban már linkelték és ki is vesézték a cikket. :)
 #192345  Szerző: kovlaj122
 
A Rádió 1 és a Retro Rádió megújulása után a Best FM-nél is változások jönnek. Erről a programigazgató, Sivák Péter mesélt az Indexnek. Azt is elárulta, miként lehet a három adót jól működtetni egyszerre, és milyen a munka a két legismertebb rádióssal, akik közül Sebestyén Balázs a műsorával azért már jó pár milliós büntetést összeszedett.

https://index.hu/fomo/2021/05/14/radio- ... o-interju/
 #191976  Szerző: Gyurii
 
shadoe írta: 2021.05.02. 18:47
potyi írta: 2021.05.02. 13:33 Bocs mindenkitől, akit ezzel megsértek, de borzalmas a Poptarisznya. Egyáltalán nem való erre a rádióra már. :( Kapjon egy külön frekit, vagy nem tudom.
Van külön rádiója a neten, boldoguljon ott. Ma gondolkodtam rajta, hogy a kezdetektől meg van neki engedve a 90-es évek pásztázása is, erreföl hozza a 90-es évek legaljább színvonalát, meg a régi jó slágerek elrontott remixeit. Totálisan visszaélt a helyzettel. Ebből lehet, hogy ízlésvita lesz, de én ezt a DJ Bobo-Aqua-Mr President-Dr Alban-Whigfield színvonalú szemetet már rég kivágtam volna az ablakon. Hallottuk már eleget, sőt már akkor is túl sokat, és még 30 év múlva is ezzel nyúznak. Könyörgöm, volt abban az évtizedben Elton John, Whitney Houston, Mariah Carey, Boyz II Men, Celine Dion, Janet Jackson, Michael Jackson, Nirvana, Def Leppard, Bryan Adams és más óriási nevek is. Milyen zenei szerkesztés vasárnap délutánra az, ahol ezek a nevek folyamatosan kimaradnak, mert fontosabb a színvonaltalan, rosszemlékű, egyértelműen rossz német ízlésre valló eurodiszkót megállás nélkül sulykolni?
Én meg a Celine Dion, Elton John és társaitól kapok hányingert annyit hallottam már, és a könyökömön jön ki... ;)
 #191961  Szerző: Jozsfm964
 
Igazad van. Ez a szétszórtság az ami miatt az ember néha eret vág. Voltak az eurodance-ben is minőségibb darabok mint pl a Kozmix, de úgy gondolom, az már nem a Retro-ra való. Arra ott volna a Best fm.

Általában szülőkhöz autózunk vasárnap délután. Nem hosszú az út, de az alatt a cirka 2*15 perc alatt elég nagy a merítés.
Tegnap pl. jó volt hallani a Kozmix - Láss csodát c. dalát, de tényleg. :)
Inkább a csapongással van a baj, hogy ezt követte valami a 70-es évekből...
Az általad sorolt "nagy" nevekhez csak annyi hozzáfűzni valóm van, hogy munkásságuk kétségtelen. Viszont az országos rádiókban (Danubius, Sláger, Juventus) 2000 után jóformán csak őket lehetett hallani 90-es évek címszó alatt, és pont ez a sokak által szidott, ugyanakkor sokunk fiatalságát jelentő eurodance elfelejtődött.
[/quote]
 #191932  Szerző: Chucky
 
shadoe írta: 2021.05.02. 18:47 Könyörgöm, volt abban az évtizedben Elton John, Whitney Houston, Mariah Carey, Boyz II Men, Celine Dion, Janet Jackson, Michael Jackson, Nirvana, Def Leppard, Bryan Adams és más óriási nevek is. Milyen zenei szerkesztés vasárnap délutánra az, ahol ezek a nevek folyamatosan kimaradnak, mert fontosabb a színvonaltalan, rosszemlékű, egyértelműen rossz német ízlésre valló eurodiszkót megállás nélkül sulykolni?
Általában szülőkhöz autózunk vasárnap délután. Nem hosszú az út, de az alatt a cirka 2*15 perc alatt elég nagy a merítés.
Tegnap pl. jó volt hallani a Kozmix - Láss csodát c. dalát, de tényleg. :)
Inkább a csapongással van a baj, hogy ezt követte valami a 70-es évekből...
Az általad sorolt "nagy" nevekhez csak annyi hozzáfűzni valóm van, hogy munkásságuk kétségtelen. Viszont az országos rádiókban (Danubius, Sláger, Juventus) 2000 után jóformán csak őket lehetett hallani 90-es évek címszó alatt, és pont ez a sokak által szidott, ugyanakkor sokunk fiatalságát jelentő eurodance elfelejtődött.
 #191905  Szerző: potyi
 
Biztos van egy közönsége a műsornak és biztos nagyon tetszik is nekik, de már nem először fordult elő, hogy hosszabb vasárnapi utazás során menekülnöm kellett máshova, pedig a "szokásos" Retrót szívesen hallgattam volna. Gyanítom, nem vagyok egyedül.

Ha nem akarják elengedni, akkor is este 8 vagy inkább 9 után tenném.
 #191902  Szerző: shadoe
 
potyi írta: 2021.05.02. 13:33 Bocs mindenkitől, akit ezzel megsértek, de borzalmas a Poptarisznya. Egyáltalán nem való erre a rádióra már. :( Kapjon egy külön frekit, vagy nem tudom.
Van külön rádiója a neten, boldoguljon ott. Ma gondolkodtam rajta, hogy a kezdetektől meg van neki engedve a 90-es évek pásztázása is, erreföl hozza a 90-es évek legaljább színvonalát, meg a régi jó slágerek elrontott remixeit. Totálisan visszaélt a helyzettel. Ebből lehet, hogy ízlésvita lesz, de én ezt a DJ Bobo-Aqua-Mr President-Dr Alban-Whigfield színvonalú szemetet már rég kivágtam volna az ablakon. Hallottuk már eleget, sőt már akkor is túl sokat, és még 30 év múlva is ezzel nyúznak. Könyörgöm, volt abban az évtizedben Elton John, Whitney Houston, Mariah Carey, Boyz II Men, Celine Dion, Janet Jackson, Michael Jackson, Nirvana, Def Leppard, Bryan Adams és más óriási nevek is. Milyen zenei szerkesztés vasárnap délutánra az, ahol ezek a nevek folyamatosan kimaradnak, mert fontosabb a színvonaltalan, rosszemlékű, egyértelműen rossz német ízlésre valló eurodiszkót megállás nélkül sulykolni?
 #191893  Szerző: potyi
 
Bocs mindenkitől, akit ezzel megsértek, de borzalmas a Poptarisznya. Egyáltalán nem való erre a rádióra már. :( Kapjon egy külön frekit, vagy nem tudom.
 #191854  Szerző: sandav2013
 
Jól össze lesz rakva a Retro, ha a régi Sláger helyét szeretné betölteni. Igaz most hallgatás alapján Vass Maya műsorában benn maradt a telefonszám,és ha a kedves hallgató nem hallja,hogy Best Of, elküldi az SMS-t! ;) És országos szinten kell a Retro is, ha azt nézzük például, hogy az ország nagy részén ilyen zenét konkrétan nem játszanak helyi rádiók ilyen mennyiségben.
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 210