RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #193494  Szerző: homerhamm
 
Attis írta: 2021.07.26. 16:28
homerhamm írta::D
Adam írta: 2021.07.26. 14:49 Ma reggel Balázsék fekete-feher-igen-nem játékában egy Fehérvári hallgató játszott. Balazs kérdezte tőle, hogy FM-en vagy applikacion hallgatja, mire a hallgató utóbbival felelt. Erre Balázs megemlítette, hogy dolgoznak rajta, hogy ujra legyen ott freki….
De az most bestof, vagy nem? :shock:
Ne haragudj, miután te úgyse hallgatod, neked nem tök mindegy??
Ez a kérdés most nekem szólt? Egyébként szoktam hallgatni néha a Rádió 1-et. :chinese:
 #193493  Szerző: Attis
 
homerhamm írta::D
Adam írta: 2021.07.26. 14:49 Ma reggel Balázsék fekete-feher-igen-nem játékában egy Fehérvári hallgató játszott. Balazs kérdezte tőle, hogy FM-en vagy applikacion hallgatja, mire a hallgató utóbbival felelt. Erre Balázs megemlítette, hogy dolgoznak rajta, hogy ujra legyen ott freki….
De az most bestof, vagy nem? :shock:
Ne haragudj, miután te úgyse hallgatod, neked nem tök mindegy??
 #193491  Szerző: homerhamm
 
:D
Adam írta: 2021.07.26. 14:49 Ma reggel Balázsék fekete-feher-igen-nem játékában egy Fehérvári hallgató játszott. Balazs kérdezte tőle, hogy FM-en vagy applikacion hallgatja, mire a hallgató utóbbival felelt. Erre Balázs megemlítette, hogy dolgoznak rajta, hogy ujra legyen ott freki….
De az most bestof, vagy nem? :shock:
 #193490  Szerző: Adam
 
Ma reggel Balázsék fekete-feher-igen-nem játékában egy Fehérvári hallgató játszott. Balazs kérdezte tőle, hogy FM-en vagy applikacion hallgatja, mire a hallgató utóbbival felelt. Erre Balázs megemlítette, hogy dolgoznak rajta, hogy ujra legyen ott freki….
 #193487  Szerző: Kovi02
 
zenefalo írta: 2021.07.23. 16:48 Shouse - Love tonight, Gorgon city - Foolproof a rotációban. Nagyon felpörögtek az újdonságok megjelenése! Csak így tovább! :yes:
Újdonság? Két márciusi számról beszélünk,amit külföldi rádiók már hónapokkal az R1 előtt játszottak ;)
 #193486  Szerző: p0tyi
 
Tragédia! Monnyonle. :)
 #193484  Szerző: zenefalo
 
Milyen hanyagul összecsapott Top 50 ment tegnap? Király Tamás a 27-től 21.helyezettig lévő előadókat fel sem sorolta, a 20. helyen belépő új dal címét, előadóját be sem mondta! Szerintem kimaradt egy megszólalás!? Hova kell sietni? :hit: A weboldalon a múltheti Top 50 szerepel.
 #193481  Szerző: Glenn
 
Gyurii írta: 2021.07.25. 06:11 Ez a Bartók/Dankó nekem is eszembe jutott már. Lehetne 5:00-18:00 Dankó, 18:00-5:00 Bartók...
Ezt én dobtam itt fel először jó két éve. Hattól hatig mennének, éjjel Bartók, nappal Dankó, természetesen a jelenlegi Bartók hálózatán. Rögtön meglenne az országos Rádió 1 és maradna pár nagyon nagy freki szabadon is (pl. Budapest 100,8). :)
 #193477  Szerző: Gyurii
 
Ez a Bartók/Dankó nekem is eszembe jutott már. Lehetne 5:00-18:00 Dankó, 18:00-5:00 Bartók... Viszont említitek itt a Dankót, ott is 1-2 freki teljesen felesleges. Mehetne Best/R1 hálózathoz..
 #193470  Szerző: Adam
 
Rickykeee23 írta: 2021.07.22. 21:10 Ez a fránya hálózatozás.. Katasztrófa.. Bár össze raknának egy országos frekvencia csomagot. Szerintem lenne rá lehetőség. 89,5 lett volna a feje és a nagy frekiket bele rakni. Érthetetlen, hogy nálunk csak a közmédia van jelen és a Retro. Ha az R1 és a Best nem kezd el hálózatozni akkor legtöbb helyen csak két "normális" rádiót tudnál hallgatni. Petőfi és Retro. Ez szerintem nagyon erős.. Igen tudom, hogyba volt Class frekire jöhetett volna egy Pop rádió, de nekem néha jól esik retro zenéket is hallgatni. Nagy kár volt a Neo frekiket kiosztani... Most kb úgy képzelném el, hogy a Class frekiken az R1 és a Neo frekiken a Retro..

Bocsi a félig offért..
Nem lehet több nagy frekit indítani, a gerinc adókról, ennyi van, ezekkel kell gazdálkodni, de errol már kb ezerszer volt szó.
A Kossuth feltuningolását 2012-Ben a Neo frekijeivel jogosnak érzem, első számú közszolgálati adóként az a minimum, hogy mindenhol jól lehessen venni. Inkább a Dankót érzem feleslegesnek, össze lehetne vonni a Bartokkal.
De a Radio1-bol is lehetne országosat csinálni, ha lenne rá akarat. Van par lyuk az országban, azt kéne betömni még.
  • 1
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 987