RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #195044  Szerző: asr27
 
almos629 írta:
asr27 írta: 2021.11.25. 17:18 Hányingerkeltő, ami jelenleg a R1-el folyik!
Nem, csak teszik a dolgukat.
:ayfkm: :ayfkm: :ayfkm:
A dolguk az lenne, hogy egy hallgatható, dinamikus, pörgős, élettel teli rádiót csináljanak!
Ez helyett pedig rendesen leépítik, ellaposítják a rádiót úgy, hogy fél óránál tovább képtelenség élvezni a zenéket, még egy átlaghallgatónak is. Persze tudom, te erre élvezel!
 #195042  Szerző: almos629
 
asr27 írta: 2021.11.25. 17:18 Hányingerkeltő, ami jelenleg a R1-el folyik!
Nem, csak teszik a dolgukat.
 #195041  Szerző: asr27
 
Remélem belátható időn belül csinál valaki egy Dance rádiót, ahol a kidobott DJ-k fel fognak tűnni!
Hányingerkeltő, ami jelenleg a R1-el folyik!
 #195039  Szerző: knoskamatee
 
Beci45 írta:
Rickykeee23 írta: 2021.11.24. 20:12
funtibi írta: 2021.11.23. 22:01 Amúgy csak nekem van a dj szavazásos szpot hallatán "dj kiszavazó show" feelingem?
Kb mintha az lenne a mondanivaló hogy túl sok dj van és sok a duma esténként
Lehet, hogy ma kicsit elszólta magát Hamvai PG? "Szavazzatok ránk, hogy bent maradjunk" ‽
Először én is azt hittem, de azóta két percenként elmondta. “Szavazzatok, mert most 27-en vagyunk, de jóval kevesebben leszünk”. Itt komolyabb műsorváltozásokra is lehet akár számítani.

A tegezés/magázás szempontjából pedig egy katyvasz az egész. A reklámot hallottak és az “Ön miért hallgatja” lett a magázós, meg a Top500 spot. A többi; pl. az összes kitöltő viszont tegez, csakúgy mint ahogy a műsorvezetők. Valóban semmi értelme a magázásnak.
vicc, hogy Fly csapata hozta be őket és most ő akarja eltakarítani onnan. bárhogy is lesz egy hosszabb DS-re szükség van, viszont a kedd hajnali techno műsort már annak idején is soknak tartottam, amikor a régi gárda behozta. most, hogy a Petőfin egy korrekt esti műsort összepakoltak, így nem látom értelmét annak, hogy itt is veretés menjen minden egyes nap.
Petőfi: mostani EDM vonal
Rádió 1: mostani populáris vonal
Best FM: classic vonal
és így mindenki megtalálja a magának való műsort estére.

a magádózás szépen lassan mindenhol meg fog jelenni. amikor áttértek a tegezésre ott se változott át minden egyből.

ha valóban ritkítanak a DJ gárdán, valami hasonló műsorráccsal kibékülnék. sokkal jobban illene a jelenlegi arculatához:
H-CS
17:00-18:00 // Live Mix - rotációs zenékkel
20:00-22:00 // DS - hasonló rotációs mix leginkább új zenékre fókuszálva az első órában, a másodikban pedig Dance és mainstream EDM
22:00-06:00 // sima rotáció

P-SZ
17:00-18:00 // Live Mix pénteken rotációs zenékkel, Cooky BP szombaton a jelenlegi formájában
20:00-04:00 // WIM - jelenlegi formájában
04:00-06:00 // sima rotáció

V
17:00-18:00 // Cooky AP - jelenlegi formájában
20:00-22:00 // DS Top 40 - legjobb dance slágerekkel
22:00-24:00 // WIM Xtra - első órában guest mix, másodikban valami lassabb tropical, R&B vagy valami hasonló stílussal
00:00-06:00 // sima rotáció

+ egy igazi Drive Time műsor hiányzik ide és legalább annyira elégedett leszek, mint nyáron. :party:
 #195038  Szerző: Beci45
 
Rickykeee23 írta: 2021.11.24. 20:12
funtibi írta: 2021.11.23. 22:01 Amúgy csak nekem van a dj szavazásos szpot hallatán "dj kiszavazó show" feelingem?
Kb mintha az lenne a mondanivaló hogy túl sok dj van és sok a duma esténként
Lehet, hogy ma kicsit elszólta magát Hamvai PG? "Szavazzatok ránk, hogy bent maradjunk" ‽
Először én is azt hittem, de azóta két percenként elmondta. “Szavazzatok, mert most 27-en vagyunk, de jóval kevesebben leszünk”. Itt komolyabb műsorváltozásokra is lehet akár számítani.

A tegezés/magázás szempontjából pedig egy katyvasz az egész. A reklámot hallottak és az “Ön miért hallgatja” lett a magázós, meg a Top500 spot. A többi; pl. az összes kitöltő viszont tegez, csakúgy mint ahogy a műsorvezetők. Valóban semmi értelme a magázásnak.
 #195036  Szerző: Rickykeee23
 
funtibi írta: 2021.11.23. 22:01 Amúgy csak nekem van a dj szavazásos szpot hallatán "dj kiszavazó show" feelingem?
Kb mintha az lenne a mondanivaló hogy túl sok dj van és sok a duma esténként
Lehet, hogy ma kicsit elszólta magát Hamvai PG? "Szavazzatok ránk, hogy bent maradjunk" ‽
 #195034  Szerző: Rickykeee23
 
Nekem is fura. A Rádió 1 inkább olyan "fiatalos" rádió. Szóval a tegeződés sokkal jobban illik hozzá.
Ha már szóba jött. Tegnap hallgattam a Livemixet illetve a kiwiműsort. Volt, hogy "reklámot hallottak", volt, hogy "reklámot hallottál". Elég fura volt..
 #195033  Szerző: adam1400
 
Ma Balázsék szóvá tették, hogy ezt a magázódást befejezhetné a R1, pl náluk volt az ön nyereménye
 #195032  Szerző: shadoe
 
nermalcat írta: 2021.11.23. 22:55 Ja, valszeg ez alapján fogják eldönteni, hogy kiket basszanak ki. :D De legalább kevesebb lesz a mix hálistennek.
És nem ártana, ha a DSH napi slágerlisták visszakerülnének 20 órára, ha már annyira fontos a zenei "visszarendeződés". Mert ez a rádió a mixműsorok kedvelőit, és az 1-15 éves dalok kedvelőit jóformán maradéktalanul kiszolgálja. Egy réteget nem szolgál ki: akik kíváncsiak lennének arra, milyen újdonságok jelennek meg pl. 2021 őszének végén a pop piacon.
 #195031  Szerző: nermalcat
 
Ja, valszeg ez alapján fogják eldönteni, hogy kiket basszanak ki. :D De legalább kevesebb lesz a mix hálistennek.
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 986