RADIOSITE Fórum

  • DIGI / Invitel

 #200174  Szerző: Promenád
 
noartist írta: 2023.05.02. 19:35 Én hülye tavaly év végén hűséget kötöttem az optikára, de a mostani áremelés után, amint lejár, aznap mondom le az egészet, de mint a huzat.

Elmehetsz a francba, Jászai. Egy év alatt ennyivel emelni már abszolút pofátlan, ekkora arccal remélem, egyszer becsődöl ez az egész birodalom. Egyetlen másik cég sem emelt ennyit.
Lassan már meggondolja az ember melyik szolgáltatót válassza. Nekem a DIGI mindig egy fapados szolgáltató volt és maradt.
 #199041  Szerző: noartist
 
Én hülye tavaly év végén hűséget kötöttem az optikára, de a mostani áremelés után, amint lejár, aznap mondom le az egészet, de mint a huzat.

Elmehetsz a francba, Jászai. Egy év alatt ennyivel emelni már abszolút pofátlan, ekkora arccal remélem, egyszer becsődöl ez az egész birodalom. Egyetlen másik cég sem emelt ennyit.
 #199029  Szerző: p0tyi
 
A 2 éve még 3.300 Ft-ba kerülő műholdas DIGI csomag tegnaptól: 5.380 Ft/hó. Úgy, hogy maradt ugyanolyan hitvány fos. Karakterhibás, hiányos EPG-vel és szörnyű minőséggel.
 #190238  Szerző: Sszilu
 
Érdeklődöm, hogy a Digi Sat szolgáltatásánál milyen az EPG? Régen nemigen működött, én emiatt váltottam annó.
 #187998  Szerző: Glenn
 
Andrew5 írta: 2020.08.02. 09:20 Megszüntek az analóg rádióadások a kábelen.
Nem is tudtam, hogy még voltak. :shock:
 #187993  Szerző: Andrew5
 
Megszüntek az analóg rádióadások a kábelen.
 #187562  Szerző: Glenn
 
Most, hogy végetért a tanév és ezzel együtt a távoktatás az M5 közszolgálatin, visszacserélhetnék a Hit Musicra, ahogy azelőtt is volt.
 #186906  Szerző: Gyurii
 
Lehet le vagyok valamiről maradva, de feltűnt két érdekesség. Mégpedig, hogy a Sláger TV jóval előrébb költözött már pár hónapja. (Nem 100 körül a többi zenecsati mellett van VH1, Dikh, Zenebutik és társai), hanem Viasat 3, Film+ környéke.

Illetve ami pozitívan furcsa még, hogy 3 közszolgálati adó elérhető ugye a Digikábelen (csoda, hogy Dankó nincs), és van Sláger FM Teszt is! :D
 #186128  Szerző: Glenn
 
Attis írta: 2020.01.02. 23:08 Először is boldog új évet kívánok neked! :yeah:
Amúgy meg... Ha nem vagy kíváncsi erre az adóra, ne nézd! Én se nézek echót vagy hírtv-t , csúfoljuk bárhogy. Szerencsére az előfizetők jöttek ki jól a huzavonából.
BÚÉK, bár én már kívántam itt mindenkinek, téged is beleértve. :yes:
Kösz a tanácsot, én általában így teszek. Eddig se néztem ATV-t meg RTL-t, vagy csúfoljuk bárhogy. :hehe:
Nem tudom, melyik huzavonára gondolsz, de ha az AMC-re, akkor egyetértünk. Mint írtam néhány hete, nem is lehetett kétséges a végeredmény. Mindkét cégnek ez volt az érdeke. ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 88