Sziasztok!
Na annyi még kimaradt a múltkori írásomból, hogy a rádió1nek a Danubiuszos majd később Class fmes frekvencia csomagot kellett volna megszereznie akkor fedte volna be az egész országot akár Mátészalkán is lehetne úgy fogni a rádiót és a környező településeken.
Na de ekkorát nem tudtak dobbantani a Retro erősebb volt meg a régi zenéket vidéken is szeretik kedvelik és Bocsiék is úgy több emberhez elérnek mint annó a music fmen ugye hiába volt Bocsi ott műsorvezető, alig alig tudták hallgatni max csak online pedig szerintem régi bumerángos hallgatók is elkezdték hallgatni akkoriban az Önindítót páran küldtek is neki smst na meg biztos voltak olyanok is akik még annó a Kapucsínóban hallgatták.
Na és még egy kérdés így a végére: Kit mit szól a meghosszabbított mixhez? Szerintem inkább a kívánságműsort kellett volna meghosszabbítani nem a mixet.
Mint mondtam annó ezt a musicfmen sem igazán szerettem hogy lassan majdnem minden műsorban mixeltek a végén.
Lett volna akkor úgy hogy mix 15 órától 17 óráig, és 17 órától 20 óráig kívánságműsor.
Attisnak sem lett volna olyan nagy baj ha picit rövidebb a sávja előbb hazamehet.
Továbbra is nagyon bírom hogy néha néha be be dobnak Sivákos intrókat megszólal a számcímbemondós csaj is.
Ilyenek akár napközben is lehetnének időnként nem csak Balázsék sávjában.
Továbbá az is jó még, hogy néha néha elő vesznek régi slágereket Balázséknál ez azért jó pont bármennyire is nem szeretem a műsort de Bazsi is azért igényelné a nagyobb változatosságot ami a zenéket illeti és ennek hangot is adott annó emlékszem.
Na meg egy érdekes kérdés merült fel mégpedig hogy tényleg szükség van e a mai világban félóránként hírekre mikor az emberek nagy része annyi hírt olvashat az interneten igaz főleg a facebookon azért sok az álhír is így még mindig a tv rádió a megbízható.
De én mondjuk kivenném a feles híreket arra aztán tényleg nincs semmi szükség lenne csak egészkor hírek.
Bár még mindig jobb mert annó a musicon minden órában volt hírek egyedül a vidéki frekvenciákon van napközben is hírek fura ez is amúgy hogy mig vidéken van addig Budapesten nincs nem kell híreket mondani napközben.
Bár itt meg tele van anépbutító népet átverő lidlis reklámokkal és társaival.
Na annyi még kimaradt a múltkori írásomból, hogy a rádió1nek a Danubiuszos majd később Class fmes frekvencia csomagot kellett volna megszereznie akkor fedte volna be az egész országot akár Mátészalkán is lehetne úgy fogni a rádiót és a környező településeken.
Na de ekkorát nem tudtak dobbantani a Retro erősebb volt meg a régi zenéket vidéken is szeretik kedvelik és Bocsiék is úgy több emberhez elérnek mint annó a music fmen ugye hiába volt Bocsi ott műsorvezető, alig alig tudták hallgatni max csak online pedig szerintem régi bumerángos hallgatók is elkezdték hallgatni akkoriban az Önindítót páran küldtek is neki smst na meg biztos voltak olyanok is akik még annó a Kapucsínóban hallgatták.
Na és még egy kérdés így a végére: Kit mit szól a meghosszabbított mixhez? Szerintem inkább a kívánságműsort kellett volna meghosszabbítani nem a mixet.
Mint mondtam annó ezt a musicfmen sem igazán szerettem hogy lassan majdnem minden műsorban mixeltek a végén.
Lett volna akkor úgy hogy mix 15 órától 17 óráig, és 17 órától 20 óráig kívánságműsor.
Attisnak sem lett volna olyan nagy baj ha picit rövidebb a sávja előbb hazamehet.
Továbbra is nagyon bírom hogy néha néha be be dobnak Sivákos intrókat megszólal a számcímbemondós csaj is.
Ilyenek akár napközben is lehetnének időnként nem csak Balázsék sávjában.
Továbbá az is jó még, hogy néha néha elő vesznek régi slágereket Balázséknál ez azért jó pont bármennyire is nem szeretem a műsort de Bazsi is azért igényelné a nagyobb változatosságot ami a zenéket illeti és ennek hangot is adott annó emlékszem.
Na meg egy érdekes kérdés merült fel mégpedig hogy tényleg szükség van e a mai világban félóránként hírekre mikor az emberek nagy része annyi hírt olvashat az interneten igaz főleg a facebookon azért sok az álhír is így még mindig a tv rádió a megbízható.
De én mondjuk kivenném a feles híreket arra aztán tényleg nincs semmi szükség lenne csak egészkor hírek.
Bár még mindig jobb mert annó a musicon minden órában volt hírek egyedül a vidéki frekvenciákon van napközben is hírek fura ez is amúgy hogy mig vidéken van addig Budapesten nincs nem kell híreket mondani napközben.
Bár itt meg tele van anépbutító népet átverő lidlis reklámokkal és társaival.
