Azt nem tudom, hogy azokat Moszkvában már lecserél(get)ték? Gyártanak ott még metrókocsikat? Mert akkor érdemesebb lenne onnan rendelni, hiszen amik most vannak, azok is milyen jól kibírták.
Hozzászólásaim NEM a Radiosite.hu tulajdonosainak illetve üzemeltetőinek álláspontját tükrözik. Ha mégis, azt a hozzászólásban jelzem.

