RADIOSITE Fórum

  • Austriasat

 #7757  Szerző: Mauro
 
Amúgy SD csatik miért nem MPEG-4be adják?
HBO-nak minek van fent SD változatta?
 #5303  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Nem úgy néznek ki, mint akik nagyon be akarnának csődölni.
Egyre több a HD-s tvkészülék és akiknél csak falusi analóg kábelcég van, nem(csak) UPC Directre meg Digire fognak előfizetni, hanem ha már tellett a HD-s LCD-re, akkor valószínűleg előfizet a HelloHD-re, hogy kihasználja a tv-je adottságait és ne csak egy összetömörített elmosódott képet lásson. Ilyen alapon én inkább kalapszaroznám a DigiTV-t meg UPC Directet, a maguk 1-3Mbit/sec-os MPEG2 tömörítésükkel és a 0 HD csatornájukkal....
A T-Home DTH szolgáltatása szerintem még keresztbe tehet nekik, indulástól ott is lesz 4 HD csatorna és valószínűleg sokkal kedvezőbbek a belépési díjak, mint a Hello HD-nál.
 #5302  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Már mér lenne semmi? Azért, mert prémium szolgáltató? Azért, mert 12 HD csatornát továbbít?
Azért ezen pontosítanék, mert a 12-ből 2 az Eurobird műholdról bemappelt ingyenes HD csatorna, az m2HD pedig a Hotbird-ről a műholdas feed-ről van bemappelve.
 #5294  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:Jaj, és szerinted még meddig lesz? Hány előfizetőjük lehet? Pár hülye sznob, akik menőzhetnek vele.
Ennyi a HelloHD. Egy nagy kalap szar.
Nem úgy néznek ki, mint akik nagyon be akarnának csődölni.
Egyre több a HD-s tvkészülék és akiknél csak falusi analóg kábelcég van, nem(csak) UPC Directre meg Digire fognak előfizetni, hanem ha már tellett a HD-s LCD-re, akkor valószínűleg előfizet a HelloHD-re, hogy kihasználja a tv-je adottságait és ne csak egy összetömörített elmosódott képet lásson. Ilyen alapon én inkább kalapszaroznám a DigiTV-t meg UPC Directet, a maguk 1-3Mbit/sec-os MPEG2 tömörítésükkel és a 0 HD csatornájukkal....
 #5292  Szerző: rsite1
 
Jaj, és szerinted még meddig lesz? Hány előfizetőjük lehet? Pár hülye sznob, akik menőzhetnek vele.
Ennyi a HelloHD. Egy nagy kalap szar.
 #5290  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:Nem feltétlenül. A HelloHD egy semmi. Egy nulla.
Már mér lenne semmi? Azért, mert prémium szolgáltató? Azért, mert 12 HD csatornát továbbít? Azért, mert normális (nem UPC szintű) teljesen interaktív nettel összeköthető beltérijük van? Azért, mert szinte az összes általuk továbbított csatornát optikán kapnak a műsorszolgáltatótól?
A HelloHD nem UPC Direct meg nem Digi TV kategória, nem lehet velük összehasonlítani. Mert utóbbi 2 rossz minőségű, tömörített, HD csatornát nem kínáló szolgáltató, míg a Hello HD úgy indult, h akik igényes, jó minőségű HD adásokat akarnak, bárhol elérhessék azt az országban.
 #5289  Szerző: rsite1
 
Nem feltétlenül. A HelloHD egy semmi. Egy nulla. Nincs jelentősége annak, hogy fent van a Tv6 a HDN-n.
Én mondjuk annyira nem hiányolom. Kocsmába néztem sokat, de szerintem nem egy nagy waszisz.
 #5288  Szerző: djlacee
 
Na ja, hát ez elég kellemetlen a upc számára
 #5286  Szerző: tomee87
 
Prémium DTH szolgáltatás. Főként HD tartalmakra kiélezve.

http://www.hellohd.hu/
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14