A metróhoz visszatérve, nem igazán értem a rá érkezett reakciókat. Valóban sajnálatos technikai hiba történt, ami bár elég veszélyes, viszont szerencsére nem történt baleset.
Reménykedjünk, hogy megteszik a szükséges lépéseket és hasonló hiba nem fordul elő a jövőben, DE EZ AZ ÜGY ENNYI.
Ne haragudjatok, hogy személyeskedek, de az a 2 mondat:
Én mindig is tudtam hogy a bkv egy nagy vicc.
Biztos új klímát tesztel mocskos a BKV. Hogy rohadna meg város vezetés.
valami olyan hátborzongatóan primitív, hogy az valami hihetetlen!
Én komolyan kívánom nektek, hogy nézzétek már végre magatokba, hogy a hasonló semmirevaló megjegyzéseitektől megkíméljetek legalább minket.