de jó, hogy én az ilyeneket kihagyom az életemből
Mennyi bosszankodástól, stressztől menekülök így meg.

Gabeedj írta:Ez a szavazás dolog egy néphülyítés ......Jajjjj Istenem, még mindig itt tartunk??
Gabeedj írta:Nem ezek az élet nagy problémái ,de ha már tehetségeket kutatnak,akkor győzzön a tehetségesebb és nem a nagy ismeretséggel rendelkező új szépfiú .Remélem Nicolas nyer majd ,mert így lenne igazságos vagyis tisztára lenne mosva az x faktor neve,de ha mégis Alias Vastag nyer,akkor jövőre csak úgy legyen tehetségkutató,hogy előre tudjuk,hogy ki kinek az ismerőse és kinek vastagabb a pénztárcája.Ez a szavazás dolog egy néphülyítés ......Igazából fogalmam sincs, hogy kikről-mikről beszélsz, és szerintem nekem sokkal jobb így. Neked is ajánlom! Szard le te is!
Kiru írta:Tényleg ilyen biztos vagy te ebben?Gabeedj írta:A Retekklubbon tolják a Vastagot,még Vecát is kiejtették miatta::Így szavaztak az emberek és ezek szerint Vastagot többen akarták látni !
Gabeedj írta:A Retekklubbon tolják a Vastagot,még Vecát is kiejtették miatta::Így szavaztak az emberek és ezek szerint Vastagot többen akarták látni !