RADIOSITE Fórum

  • Médiatörvény

 #67087  Szerző: djlacee
 
 #66756  Szerző: mimi
 
A helyi kereskedelmi adók mentesülnek a kvóta alól, körzeti és országos 35%, közösségi 50%.
 #66705  Szerző: LuciFerko
 
ha "mehatározó" akkor 35%,a múgy meg nemtudom.
 #66704  Szerző: nords
 
30 - 50% azt hiszem
 #66696  Szerző: djlacee
 
A helyi kereskedelmi rádiókra mekkora magyar zene arány vonatkozik?
 #64662  Szerző: LuciFerko
 
Az igaz, hogy megszűnt az elővásárlási jog? Azaz hiába kerestetek frekit, az kapja aki a jobb pályázatot írja és a legtöbbet fizeti? :S
 #64655  Szerző: Gettobike
 
akos9277 írta:Olyasmit hallottam, hogy kalózadásért fm-en most már nem csak felszólítás, adó elkobozás és egyéb nyalánkságok járnak, hanem egyből 7 millás bírság! ( természetesen mindez távol álljék tőlem ) Valakinek valami info a kérdésben?
Biztos hogy hoax. Azért arra kiváncsi lennék, hogy ki találta ezt ki :D
 #64654  Szerző: akos9277
 
Olyasmit hallottam, hogy kalózadásért fm-en most már nem csak felszólítás, adó elkobozás és egyéb nyalánkságok járnak, hanem egyből 7 millás bírság! ( természetesen mindez távol álljék tőlem ) Valakinek valami info a kérdésben?
 #64651  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Valamit nagyon elszabhattak az új Médiatörvényben, mert például a Heti Hetesben 10 perc után már reklám van, azt hittem, ezzel kevesebb lesz a reklám.
Az egy órában leadható reklámok összidőtartama úgy tudom ugyanannyi, mint régen, csak megszűnt az a korlátozás, hogy kb. 20-25 perc (nem tudom mennyi volt konkrétan) egybefüggő műsornak kell lennie két reklámblokk között. A TV2 már ki is használja egy ideje ezt a lehetőséget, ott 7-8 percenként 1-2 perc reklám van, lehet, hogy az RTL is átveszi majd ezt.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25