mlaszlo írta:Rövidül a Kossuth Rádió adása középhullámon
Július 1-jétől az MR1-Kossuth Rádió középhullámú adása 21 és 22 óra között ér véget, a Rádiószínház műsorával. Az MTVA szerint a késő esti adást például a határon túlon eddig sem tudták fogni, és a korábbi műsorzárással jelentős összegeket lehet megtakarítani.
A középhullámú sugárzás különlegessége, hogy - fizikai okokból - napközben az egész Kárpát-medencét beteríti, míg az esti-éjszakai órákban már csak nagyjából Magyarország határáig jut el. A határon túli hallgatók 21 óra után a középhullámú adást már eddig sem tudták fogni. A középhullámú sugárzás napi kezdési időpontja nem változik, továbbra is hajnali 4.30-kor kezdődik - írta Cserháti Ágnes az MTVA közleményében.
admin írta:A Kossuth zenei szerkesztői: Gere Erzsébet, Jávor Zoltán és besegít Jeney Erzsébet,aki a Petőfi munkatársa.Pihe írta:Ma 15:56-kor Duck Sauce Barbra StreisandEz nagyon gáz.![]()
Ki ott a zenei szerkesztő?
zeller írta:Nem idei sláger, az biztosadmin írta:Íme:LuciFerko írta:Ma Javi Mula - Cone On ment a 16 órás hírek előttNem, ezt nem hiszem el.
http://www4.zippyshare.com/v/83095356/file.html