RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #7808  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:
Erre a hozzászólásra számítottam. Felétek szar a vasút, effektíve mindenhol szar. Ez hozzáállás.
Faszkorbács. Mindenesetre a "szüntessük meg a vasutat" projekteddel előidéztél nálam egy kisebb szívrohamot.

Direkt meg is mértem, 4 perccel a hozzászólásod elolvasása után még 160 volt. Egyszer még megölsz engem, tuti.
Azt én leszarom, h máshol jó vagy nem jó, leszarom teljes mértékben én itt élek itt lakok itt utazok. Ugyanúgy szar, Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc felé is az egész. Ha nem tudnak egységes szintű szolgáltatást nyújtani mindenhol akkor meg kell szüntetni az egészet. Ez nem Volán, hogy területekre van osztva megyénként és mindenhol más szolgáltatás van. Mert ne mondja nekem senki, hogy az összes DESIRO-t Esztergom környékére kell rakni, ne mondja nekem senki, hogy az összes Flirt vonatot Dunántúlra kell rakni, máshol is van helyközi/elővárosi meg távolsági vonatközlekedés, el kell osztani szépen egységesen, h mindenkinek jusson a "jóból"... de nem teszik, mert a sok barom ember tűr. Ha szarra ültetik le pénzért, akkor a szarra fog felülni, szánalmas...
 #7807  Szerző: rsite1
 
jeek írta:
MikySoft írta:
Le kell építeni majd teljesen megszüntetni.
Eddig türtőztettem magam, de most már tényleg 200 a vérnyomásom az idióta faszságaid miatt:

Komolyan...neked annyi eszed van, mint egy marék lepkének. Vasutat megszüntetni? Te tényleg ennyire
gyökér vagy, vagy csak viccelsz?
Le kell építeni, mert ez nem vasút, ez egy óriási lófasz. Mindegy lenne, ha egy trágya ólat rákötnénk egy mozdonyra és azt húznánk. Egyesek még akkor is szeretnék a vasútat..
Tudod, te nem vagy erre a szarra kényszerítve, minden héten többször is, ezért nem éled át a dolgokat, és nem is tudsz róla. Havonta kifizetsz 5400Ft-ot és kapsz érte egy NAGY SEMMIT, NAGY SZART. Menetrendet nem tartó, állandóan késő közlekedést, koszos, mocskos, kényelmetlen, büdös, hideg (nyáron meleg) szar kocsikat. Kell ez a fasznak, de nekem nem.
Erre a hozzászólásra számítottam. Felétek szar a vasút, effektíve mindenhol szar. Ez hozzáállás.
Faszkorbács. Mindenesetre a "szüntessük meg a vasutat" projekteddel előidéztél nálam egy kisebb szívrohamot.

Direkt meg is mértem, 4 perccel a hozzászólásod elolvasása után még 160 volt. Egyszer még megölsz engem, tuti.
 #7806  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:
Le kell építeni majd teljesen megszüntetni.
Eddig türtőztettem magam, de most már tényleg 200 a vérnyomásom az idióta faszságaid miatt:

Komolyan...neked annyi eszed van, mint egy marék lepkének. Vasutat megszüntetni? Te tényleg ennyire
gyökér vagy, vagy csak viccelsz?
Le kell építeni, mert ez nem vasút, ez egy óriási lófasz. Mindegy lenne, ha egy trágya ólat rákötnénk egy mozdonyra és azt húznánk. Egyesek még akkor is szeretnék a vasútat..
Tudod, te nem vagy erre a szarra kényszerítve, minden héten többször is, ezért nem éled át a dolgokat, és nem is tudsz róla. Havonta kifizetsz 5400Ft-ot és kapsz érte egy NAGY SEMMIT, NAGY SZART. Menetrendet nem tartó, állandóan késő közlekedést, koszos, mocskos, kényelmetlen, büdös, hideg (nyáron meleg) szar kocsikat. Kell ez a fasznak, de nekem nem.
 #7804  Szerző: rsite1
 
Le kell építeni majd teljesen megszüntetni.
Eddig türtőztettem magam, de most már tényleg 200 a vérnyomásom az idióta faszságaid miatt:

Komolyan...neked annyi eszed van, mint egy marék lepkének. Vasutat megszüntetni? Te tényleg ennyire
gyökér vagy, vagy csak viccelsz?
 #7787  Szerző: tomee87
 
Az egész vasúti közlekedés az ütemes menetrenddel együtt egy lófasz szar. Le kell építeni majd teljesen megszüntetni. Mert ennek így nincs értelme, egy normális ember az egész magyar vasútat elítéli és nem szereti.
Ma is egy jéghideg folyosón kellett állnom fél órát, ahol egy 100éves izzólámpa pislálkolt..... vasút :evil:
És csak azért vannak sokan a vonaton, mert erre a szarra kényszerítik az embereket, akiknek nincs kocsijuk, nem tud mással utazni, mert busz nem megy vonattal párhuzamosan, mert Kóka megmondta: "nem busz és vonatközlekedés van, hanem helyközi közlekedés".
 #7780  Szerző: centerweb
 
http://kotottpalya.blog.hu/2008/12/01/t ... ar_vasutat

(az egyik kommentelő, ezt írja:

"A sátoraljaújhelyi vonat üzemelése valszeg kevesebb, 2-300 ezerre taksálom. De azon csak kb tizen utaznak, abból 70% vagy nem fizet jegyet (nyugdíjas, MÁV alkalmazott családtagja), vagy vmilyen kedvezményre jogosult (diák, katona, közalkalmazott, stb.)
Vagyis a jegybevétel nem több 10 ezer Ft-nál.
Na itt a veszteség.
Sajna ez a helyzet..."

Ekkora hülyeséget is régen olvastam már. Egy 17.000-es város vonatán, nem hiszem hogy tizen lennének... Jó hogy nem ketten. Még a Szerencs-Hidasnémeti vonalon is legalább 20, 30-an utaztak a múltkor amikor arra mentem. Ezt egy kommentelő is alátámasztja. )
 #7621  Szerző: rsite1
 
Így legyen ötösöm a lottón. Légyszi idézz mit mondtam a vasútról, avagy a volánról.
Csupán a szájtépésed idegesít. De most nem állok le személyeskedni, van arra is topic, meg egyéb "eszközök".
Pl.: PM.
 #7619  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:Látom már itt is megy a "szarmertszaratv2ésupcmegmávvolánésprrulez" téma.
Csakúgy, mint a Tv2; UPC topicban.
Mondjál érveket mért kéne szeretnem a vasútat! De ne olyat, h luxus vonat jár Budapest és Bécs között, mert leszarom, soha nem fogok rajta utazni, meg, h Desirok járnak a Balatonon, mert azt is leszarom mert azon sem utazok. Hanem Sátoraljaújhely, Miskolc, Nyíregyháza, Budapest viszonylatban mondjál nekem érveket, miért szeressem. Azért, mert gyakorlatilag nincs menetrend, mert nem tudják tartani, azért mert hideg, koszos, büdös, kőkemény ülésekkel ellátott kocsikban kell ülnöm, azért mert az eddig 4 kocsi helyett már csak 3 jár és ha nem érek ki indulás előtt 20-30 perccel már csak állni tudok rajta, azért, mert minden utazásnál legalább 1-szer mutogatnom kell a jegyemet meg bérletemet....
 #7617  Szerző: rsite1
 
Látom már itt is megy a "szarmertszaratv2ésupcmegmávvolánésprrulez" téma.
Csakúgy, mint a Tv2; UPC topicban.
 #7616  Szerző: tomee87
 
ropi21 írta:
@jeek te meg akkor utazz busszal, jó neked, hogy szebb/jobb. tudjuk, köszi
Utaznék én, de nem lehet, mert ezt a faszom szar vasútnak nem nevezhető baromságot kényszerítik rám. De MÁV SZTRÁJK RULEZZZ
  • 1
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 219