RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #88461  Szerző: Zoey
 
djlacee írta:Nálunk egy havi tanuló bérlet 550Ft lett, ma egy negyedéveset vettem 1600Ft-ért :P
Sopronban??? Mennyi buszjárat közlekedik ott?
 #88429  Szerző: djlacee
 
Nálunk egy havi tanuló bérlet 550Ft lett, ma egy negyedéveset vettem 1600Ft-ért :P
 #88427  Szerző: Zoey
 
faingyőző írta:emelték a buszárakat,bár nem sokkal
Miskolcon... khmmm...
Egy dolog, hogy drágultak a jegy- és bérletárak, de megszűnt a Miskolc Kártya is, ami 10 % kedvezményt biztosított, így a diák bérlet ára 3.150 ft-ról 3.900-ra, a felnőtt 5.850-ről 7.000 ft-ra emelkedett. Ez egy hónapra is rengeteg plusz költség, egy évre kiszámolva pedig horribilis összeg...
 #88417  Szerző: LuciFerko
 
faingyőző írta:emelték a buszárakat,bár nem sokkal
Enying-Fehérvár közt a diákjegy 375 lett. 5 forinttal drágult.
 #87978  Szerző: mlaszlo
 
Felmondta a BKV az utasok biztosítását

Január elejével a BKV felmondta a Generali-Providencia biztosítónál kötött utasbaleset-biztosítást, ezzel 50 millió forintot takarítanak meg – közölte a közlekedési társaság.

Az intézkedést a BKV azzal indokolta, hogy a cég nehéz gazdasági helyzetben van, a szerződés fenntartása pedig gazdaságtalan, előnytelen, illetve annak fenntartását jogszabályi kötelezettség nem írja elő.


A Generali eddig se nagyon fizetett, de most aztán gondolom semmi esély a BKV-tól sérülés esetén kártérítésre, hacsak nem valami komoly baleset történik.
 #87607  Szerző: markfelt
 
FB.-ról:

Villamosvezető vicceskedés: "Bátorkodom javasolni, hogy tekintsük meg a Fővám teret, de ha bármi más javaslatuk van hogy merre menjünk, nyugodtan mondják."


:D
 #87559  Szerző: asimov
 
Tarlos ur este a Klubradio/Szabadsav-ban(!) es a tema termeszetesen a BKV, illetve a Matolcsy-val zajlo oda-vissza mutogatas lesz.. (Tarlos ur kozvetlenul szolitja meg az ellenzeki szavazokat... Huh)
  • 1
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 219