RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #90410  Szerző: markfelt
 
mlaszlo írta:
LuciFerko írta:Nincs már túlparázva a dolog?
Szerintem nincs, annyira el van hanyagolva a 3-as metró, hogy tényleg csoda, hogy eddig nem történt nagyobb baj, az egyre többszöri leállás is erre utal. Valamint amikor begurul az állomásra egy olyan szerelvény, amin már több a rozsda, mint a festék, akkor arra nem száll fel már nyugodt szívvel az ember. Menet közben is úgy dobálnak a kocsik, hogy azt várja az ember, mikor ugrik le a pályáról.
Bár a felszíni közlekedésnél sem jobb a helyzet.
Azért egy égő buszból vagy villamosból könnyebb kimenekülni, mint egy égő metrókocsiból 2 állomás között, koromsötétben, a földfelszín alatt.
 #90404  Szerző: mlaszlo
 
LuciFerko írta:Nincs már túlparázva a dolog?
Szerintem nincs, annyira el van hanyagolva a 3-as metró, hogy tényleg csoda, hogy eddig nem történt nagyobb baj, az egyre többszöri leállás is erre utal. Valamint amikor begurul az állomásra egy olyan szerelvény, amin már több a rozsda, mint a festék, akkor arra nem száll fel már nyugodt szívvel az ember. Menet közben is úgy dobálnak a kocsik, hogy azt várja az ember, mikor ugrik le a pályáról.
Bár a felszíni közlekedésnél sem jobb a helyzet.
 #90397  Szerző: PooLee
 
Érdekesnek találom, hogy az Index a Bulvár kategóriába sorolja a hírt (a linkből mindenképpen látszik). Amikor majd az egész ország szinte egyként izgul a TV meg a gép előtt ülve, hogy sikerül-e kimenteni az utasok többségét, amikor igazi tűz lesz (bármelyik nap sor kerülhet rá), akkor is bulvárhírként kezelik majd?
 #90382  Szerző: Glenn
 
admin írta:inkabb hivtam egy taxit.
:yes: ;)
 #90379  Szerző: FLaci81
 
rmihaly76 írta:Hir lett belole: Egy órán belül kétszer füstölt a (3-as) metró
Ezen sem lepődök meg, hogy elfüstölt mivel semmi sem örökéletű 40-45 éves metrószerelvényeknél nem csodálom, új kocsik kellenének, bár lehet az is elfüstölne ki tudja...
 #90378  Szerző: FLaci81
 
mlaszlo írta:Havi 10 ezer forintos útdíj Budapesten?

Ez azért már igencsak nevetséges, az autótulajdonosok húzzák ki a ....ból a BKV-t? Nem húznak le még elég pénzt az emberekről? Baleseti adó, emelt gépjármű adó, üzemanyag áfa emelés, mit akarnak még? :x
Ezt addig fogják csinálni, amíg egyszer a magyarnak elege lesz és valami csúnya dolog fog történni (nem csodálkoznék ezen), ez már tényleg őrület amit művelnek, bár a magyar nem hinném, hogy olyan tökös nép bár ki tudja.
Egy jó kérdés: Vajon miért volt ez a "sok" katasztrófa védelmi gyakorlat mostanában? Régen miért nem volt ennyiszer vagy egyáltalán?
Mert számítanak rá, hogy valami lehet, hogy lesz... Vihar előtti csend van én mondom... :(
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 219