jeek írta:Vagy az is lehet, hogy nincs szükség ilyen intézkedésekre az ő szolgáltatási területükön, mivel az országnak arra a régiójára nem adtak ki olyan magas riasztást.djlacee írta:És a GYSEV ?Ők le se szarják az utasokat! Tájékoztatásuk egy nagy 0. Hívd fel őket! De NE a MÁV-DirektetMajd csak megmondják
Egyébként a MÁV sincs a helyzet magaslatán tájékoztatás terén. A pályaudvarokon sok esetben arra nem veszik a fáradtságot, hogy bemondják mi történt a vonattal, amire várnak az utasok.
