jeek írta:Érdekes, a VOLÁN ment rendesen nem volt semmi probléma..:Itt csak 20-25 perc csúszás van a 35 perces menetidőhöz képest, meg néha tolni kell, de nincs semmi probléma, ja. Mondjuk ez annak köszönhető, hogy hóeltakarító gép szerintem az egész megyében legfeljebb mutatóba vonult fel, hogy lássa a paraszt, ilyen is van, egyébként úgy áll minden, ahogy az autók letaposták.
Egyébként szegedi tömegközlekedési helyzet: http://szegedcafe.hu/2012/02/06/kisziva ... elyzetrol/
