RADIOSITE Fórum

  • Neo FM

 #99031  Szerző: noartist
 
Már bocs...de mi értelme húzni?
Nyereséget nem termel,most meg főleg.A műsorvezetőket,a station voice-t ki kell fizetni,illetve a háttérembereket is.Zsebből,vagy már őket is váltóval próbálják meg kifizetni? :blush: :lol:
 #99030  Szerző: Attis
 
Olyan irányba, ha jól emlékszem, hogy a fellebbezés nem jár a határozat végrehajtásának elhalasztásával.
Nem vitatom, ráadásul sokkal jobban ismered az új törvényt mint én.
Akkor úgy fogalmazok, hogy nem a Neo-esete az első, és az eddigi tapasztalatok szerint azért nem pár nap volt az off.
(Bár ez függ a működtetőktől.)
 #99028  Szerző: mimi
 
Attis írta:Arról meg nem is beszélve, hogy a Médiatörvény és a szabályozás is jelentősen megváltozott 2009 óta.
Olyan irányba, ha jól emlékszem, hogy a fellebbezés nem jár a határozat végrehajtásának elhalasztásával.
 #99026  Szerző: Attis
 
Az engedély elvétele ellen lehet fellebbezni, de nem vagyok biztos benne, hogy a fellebbezés beadása automatikusan azt jelentené, hogy tovább szólhatnak.
Több eset is megcáfol. A legutóbbi, az az N-Joy kaposvári és zeg-i frekije volt. Ott is hasonló volt a procedúra, és a bírósági döntésig (hónapokig) tovább szólt a két adó.
A Danubius és a Sláger esete teljesen más volt, nem is kapcsolnám ide. Arról meg nem is beszélve, hogy a Médiatörvény és a szabályozás is jelentősen megváltozott 2009 óta.
 #99024  Szerző: Chucky
 
egon2 írta:Csengi:Mért pont Július 1.-el?Jön helyére a Kossuth Rádió?
Majd kiderül, még senki sem tudja! Kár találgatni, hogy mi lesz!
 #99022  Szerző: egon2
 
Csengi:Mért pont Július 1.-el?Jön helyére a Kossuth Rádió?
 #99021  Szerző: mlaszlo
 
Balu789 írta: Ha felebeznek, akkor van idejük, mivel nem emelkedik jogerőre a felbontás, onnantól bírósági döntésig akár szólhat is, ha az AH fizetve van.
Az engedély elvétele ellen lehet fellebbezni, de nem vagyok biztos benne, hogy a fellebbezés beadása automatikusan azt jelentené, hogy tovább szólhatnak. A Sláger és a Danubius esetében sem jelentett semmit, hogy megtámadták a pályázati eljárást, el kellett hallgatniuk.
Jelen esetben pedig tartozás miatt kerül visszavonásra az engedély, ezen túl sok mindent nem lehet vitatni. Jogos a követelés? Igen. A Neo vállalta ezeket? Igen. Fizették a díjat? Nem. Éltek a részletfizetési lehetőséggel? Nem. Akkor nincs mit tárgyalni. Gyanítom, hogy a bíróság is elutasítaná a keresetet.
 #99020  Szerző: fofla
 
Minek találgatni? Majd a Médiatanács tájékoztat, hogy hogyan döntött. Addig felesleges itt okoskodni. Azt sem igazán értem, hogy miért lesz jó, hogy a Class egyetlen ellenfele is eltűnik. Ez szakmai szempontból a legrosszabb. Mindenki tudni véli, miként kellene a Neot üzemeltetni, de talán csak 2-3 ember van az itt lévők között, akik átlátják, hogy mi az 24 órában kell rádiót építeni a hét minden napjára és ez mibe kerül. Nincsenek könnyű helyzetben az üzemeltetők. Van, hogy nincs elég bevétel, de olyan is akad, hogy egy tulajdonos ismerőseit kell alkalmazni.
A szakma számára az a legrosszabb, hogy attól hangos a média, hogy egy újabb rádiót fognak bezárni. A rádiók a legjobb megjelenést kínálják jelenleg a piacon és a talán a leghatékonyabb megjelenési forma, de ezek a bezárások csak visszalépést jelentenek a hirdetők előtt. Aztán beszélhetnénk arról is, hogy évek óta ugyanaz a pár ember mozog a legjobb helyeken, közben lásd Neo épp egy ilyen hely ment csődbe.
 #99017  Szerző: Balu789
 
csengi írta:július1 el tuti lekapcsolják
Gyerekek! Miért találgattok? Miért beszéltek hülyeségeket?
Majd a Neo vezetése mérlegeli, hogy meddig érdemes tartani a dolgot, ha van értelme.
Ha felebeznek, akkor van idejük, mivel nem emelkedik jogerőre a felbontás, onnantól bírósági döntésig akár szólhat is, ha az AH fizetve van.
 #99016  Szerző: csengi
 
július1 el tuti lekapcsolják
  • 1
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 584