Re: Zombori r
HozzászólásElküldve:2010.06.05. 16:52
donder írta:Zombori rádió - Zomborcica, mi volna, hogy ha valakinek mondanivalója van valamelyik rádióval kapcsolatban (gondolom, a független torontói magyar rádióval kapcsolatban rohadtsok), akkor az majd megnyitná hozzá a topikot és nem szemetelnél tele?