Oldal: 11 / 11

Re: Mobilr

HozzászólásElküldve:2008.09.05. 16:07
Szerző: Sz.
Sokol404:

A T-Mobile wap portáljáról elérhető demo TV csatornákért (fix.tv és Echo TV), valamint a rádiócsatornákért (RiseFM, Danubius, Sláger, Klubrádió, MR2, Gazdasági) nem kell fizetni egy fillért sem, ugyanis adatforgalmi díj nélkül hallgathatóak.

Re: Mobilr

HozzászólásElküldve:2008.09.05. 15:27
Szerző: Sokol404
Nos, én "nagyon" örülök neki, a 100.2 Rádió Plusz is ad onnan, csak egy a bibi: a WAPért irtó sokat kell fizetni, eleve mobilon ezért nem éri meg internetezni; a rádióhallgatás meg szintén adatforgalommal jár... :?
Pedig okos dolog lenne, hisz mobiltérerő mindenütt van, így ez is egy módja lenne a digitális műsorhallgatásnak.
De a nagyokosok a biznisz és a pénz miatt ezt is "jól" kitalálták. :oops:

Mobilr

HozzászólásElküldve:2008.09.05. 14:43
Szerző: Flash
Augusztusban elindult a RiseFM wapon keresztül való hallgatása is, a wap.risefm.hu-n. Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?