Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2012.06.17. 20:39
Azert ovatosan a nyugdijasok szidasaval, mert egyszer mindenki odajut...
Masreszt a mindekori aktivak szamara a rossz hir ebben az, hogy idovel csak no a nyugdijasok aranya es igy egyre inkabb meghatarozo tenyezo lesz a nyugdijas tarsadalom a politikai es gazdasagi eletben, akar tetszik ez neked vagy nekem, akar nem.
(A problema amugy mar kb. 20 evvel ezelott kialakult, tehat az a generacios szakadek, amit politikusok meg mindig nem mernek a neven nevezni, mar regen itt tatong es ezen mar semmifele korhataremeles nem segit.)
Hosszutavu penzugyi befektetesekben, mar mindegyik komolyabb ceg portfolioiban ott vannak a idoseket celzo befektetesi celok, ugymint idoskori wellness, idoskori elhelyezes, protezisek gyartasa, utaztatas, udultetesi szolgaltatasok, stb.
Magyarul, pont azert eri meg befektetni a idosek kore kialakulo piacra mert, hamarosan olyan sokan lesznek!
Az viszont szimplan buta altalanositas, hogy az idosek nem koltenek. Azert van ez latszat, mert magukra tenyleg nem koltenek az idosek, ellenben a gyerekeikre, unokaikra annal tobbet. Ezt nekem hidd el.
Itt sok rendezveny meg koncert meg vasar van, es olyan csaladoknal, ahol a nagyszulok is ott vannak, a nagypapa/nagymama mindenfele edesseget es vacakot megvesz az unokanak.
Ugyhogy van ott is koltes, meg ha ez kozvetlenul nem is merheto.
Masreszt a mindekori aktivak szamara a rossz hir ebben az, hogy idovel csak no a nyugdijasok aranya es igy egyre inkabb meghatarozo tenyezo lesz a nyugdijas tarsadalom a politikai es gazdasagi eletben, akar tetszik ez neked vagy nekem, akar nem.
(A problema amugy mar kb. 20 evvel ezelott kialakult, tehat az a generacios szakadek, amit politikusok meg mindig nem mernek a neven nevezni, mar regen itt tatong es ezen mar semmifele korhataremeles nem segit.)
Hosszutavu penzugyi befektetesekben, mar mindegyik komolyabb ceg portfolioiban ott vannak a idoseket celzo befektetesi celok, ugymint idoskori wellness, idoskori elhelyezes, protezisek gyartasa, utaztatas, udultetesi szolgaltatasok, stb.
Magyarul, pont azert eri meg befektetni a idosek kore kialakulo piacra mert, hamarosan olyan sokan lesznek!
Az viszont szimplan buta altalanositas, hogy az idosek nem koltenek. Azert van ez latszat, mert magukra tenyleg nem koltenek az idosek, ellenben a gyerekeikre, unokaikra annal tobbet. Ezt nekem hidd el.
Itt sok rendezveny meg koncert meg vasar van, es olyan csaladoknal, ahol a nagyszulok is ott vannak, a nagypapa/nagymama mindenfele edesseget es vacakot megvesz az unokanak.
Ugyhogy van ott is koltes, meg ha ez kozvetlenul nem is merheto.