Re: Amit soha nem játszanék le...
HozzászólásElküldve:2019.04.07. 11:21
Mindig, amikor átkapcsolok az R1-re ez a szám indul el.
https://m.youtube.com/watch?v=5f8QcbACOp8
Egy idő után eléggé idegesítő.
https://m.youtube.com/watch?v=5f8QcbACOp8
Egy idő után eléggé idegesítő.