Oldal: 112 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.03. 20:20
Szerző: mlaszlo
jeek írta:
djlacee írta:És a GYSEV ?
Ők le se szarják az utasokat! Tájékoztatásuk egy nagy 0. Hívd fel őket! De NE a MÁV-Direktet :D Majd csak megmondják :D
Vagy az is lehet, hogy nincs szükség ilyen intézkedésekre az ő szolgáltatási területükön, mivel az országnak arra a régiójára nem adtak ki olyan magas riasztást.
Egyébként a MÁV sincs a helyzet magaslatán tájékoztatás terén. A pályaudvarokon sok esetben arra nem veszik a fáradtságot, hogy bemondják mi történt a vonattal, amire várnak az utasok.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.03. 19:02
Szerző: tomee87
djlacee írta:És a GYSEV ?
Ők le se szarják az utasokat! Tájékoztatásuk egy nagy 0. Hívd fel őket! De NE a MÁV-Direktet :D Majd csak megmondják :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.03. 18:14
Szerző: djlacee
És a GYSEV ?

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.03. 17:36
Szerző: mimi
mlaszlo írta:Szombatra másodfokú készültséget rendelt el a MÁV
Csak a „hópihe” jellel megkülönböztetett vonatok közlekednek szombaton a rendkívüli havazás és hideg következtében
Épp tegnap mondtam, hogy egyet f***ik a ló, és már van hivatkozási alap a közlekedés megakasztására...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.03. 16:21
Szerző: mlaszlo
Rendkívüli időjárási helyzet - Közlekedési információk

Szombatra másodfokú készültséget rendelt el a MÁV
Csak a „hópihe” jellel megkülönböztetett vonatok közlekednek szombaton a rendkívüli havazás és hideg következtében

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.01. 21:01
Szerző: mlaszlo
Pasa írta:Majd csak figyeljetek a következő egy hétben! Nem füst, hanem fagy miatt nem jön majd a busz, esetleg a villamos vagy a troli. Ismét topon lesz a metró (mert a föld alatt nem lesz -15 fok)... :hehe:
Nem kell addig várni, már most is sorra állnak le a buszok. Ma délután 15 percet vártam a 86-160-206-os járatoknál (Árpád-híd és a Margit-híd között közös az útvonaluk) úgy, hogy addig egy busz se jött és mikor odaértem már akkor tele volt a megálló, de ugyanígy bizonytalan a többi járat közlekedése is.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.01. 20:55
Szerző: Glenn
Majd csak figyeljetek a következő egy hétben! Nem füst, hanem fagy miatt nem jön majd a busz, esetleg a villamos vagy a troli. Ismét topon lesz a metró (mert a föld alatt nem lesz -15 fok)... :hehe:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.02.01. 14:04
Szerző: asimov
Füstölt egy váltó a Pillangó utcai metróállomásnál
Meg a seregben, a tabori tuzvedelmi (ki)kepzesen beszeltek arrol nekunk, hogy (osszetett rendszerekben) a rendre megjeleno/kialakulo sok kis lokalis tuzet -altalaban- idovel egy nagyobb fogja majd kovetni, mert a rendszeres fust/lokalis tuzesetek mogott:
- emberi hanyagsag,
- nem megfelelo tuzvedelmi eloiras(ok)
- be nem tartott tuzvedelmi eloiras(ok)
- elavult allagu/nem megfelelo muszaki berendezes(ek)
... bujik meg (esetleg tobb ok egyuttese is), mint kivalto ok, es ezek idovel mindig sullyosbodnak/romlanak, ezert a kialakulo tuzek is egyre komolyabbak lesznek.
A BKV eseteben velelmezheto az elavult es leamortizaolodott erosaramu villamosrendszer es a karbantartasok elmismakolasa is.
Ez nem ijesztegetes.. Igy tanultuk bennt.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.01.31. 20:09
Szerző: szemilan
Valahogy így?
:lol: :lol:
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
rmihaly76 írta:Valamikor Budapest tomegkozlekedese hiresen megbizhato, kiszamithato volt, de mostanra...
Kedd délelőtt nyolcvan BKV-busz robbant le

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.01.31. 19:42
Szerző: asimov
Valamikor Budapest tomegkozlekedese hiresen megbizhato, kiszamithato volt, de mostanra...
Kedd délelőtt nyolcvan BKV-busz robbant le