Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2012.01.30. 19:38
djlacee írta:Miért lett kevesebb az utas?Gondolom kiszűrték a jegy nélkül utazókat, ezáltal már kevesebb utas volt, ezt látva a BKV egyes vonalakon ritkította a járatokat, így a fizető utasok egy részét is sikerült elveszteni, mert kerestek más alternatívát vagy áttértek autóra.
Aki fizetne azt is sikerül elriasztani, mert buszon 400.-Ft a jegy, ráadásul ha pl. 500-as van Nálad, akkor ennyi volt a jegy, mert a vezető pénzt visszaadni nem tud...
