Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2012.01.30. 15:11
mlaszlo írta:Azért egy égő buszból vagy villamosból könnyebb kimenekülni, mint egy égő metrókocsiból 2 állomás között, koromsötétben, a földfelszín alatt.LuciFerko írta:Nincs már túlparázva a dolog?Szerintem nincs, annyira el van hanyagolva a 3-as metró, hogy tényleg csoda, hogy eddig nem történt nagyobb baj, az egyre többszöri leállás is erre utal. Valamint amikor begurul az állomásra egy olyan szerelvény, amin már több a rozsda, mint a festék, akkor arra nem száll fel már nyugodt szívvel az ember. Menet közben is úgy dobálnak a kocsik, hogy azt várja az ember, mikor ugrik le a pályáról.
Bár a felszíni közlekedésnél sem jobb a helyzet.