Oldal: 121 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.01.03. 11:28
Szerző: Zoey
djlacee írta:Nálunk egy havi tanuló bérlet 550Ft lett, ma egy negyedéveset vettem 1600Ft-ért :P
Sopronban??? Mennyi buszjárat közlekedik ott?

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.01.02. 22:26
Szerző: djlacee
Nálunk egy havi tanuló bérlet 550Ft lett, ma egy negyedéveset vettem 1600Ft-ért :P

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.01.02. 22:24
Szerző: Zoey
faingyőző írta:emelték a buszárakat,bár nem sokkal
Miskolcon... khmmm...
Egy dolog, hogy drágultak a jegy- és bérletárak, de megszűnt a Miskolc Kártya is, ami 10 % kedvezményt biztosított, így a diák bérlet ára 3.150 ft-ról 3.900-ra, a felnőtt 5.850-ről 7.000 ft-ra emelkedett. Ez egy hónapra is rengeteg plusz költség, egy évre kiszámolva pedig horribilis összeg...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.01.02. 20:42
Szerző: LuciFerko
faingyőző írta:emelték a buszárakat,bár nem sokkal
Enying-Fehérvár közt a diákjegy 375 lett. 5 forinttal drágult.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2012.01.02. 20:25
Szerző: faingyőző
emelték a buszárakat,bár nem sokkal

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2011.12.28. 18:59
Szerző: mlaszlo
Felmondta a BKV az utasok biztosítását

Január elejével a BKV felmondta a Generali-Providencia biztosítónál kötött utasbaleset-biztosítást, ezzel 50 millió forintot takarítanak meg – közölte a közlekedési társaság.

Az intézkedést a BKV azzal indokolta, hogy a cég nehéz gazdasági helyzetben van, a szerződés fenntartása pedig gazdaságtalan, előnytelen, illetve annak fenntartását jogszabályi kötelezettség nem írja elő.


A Generali eddig se nagyon fizetett, de most aztán gondolom semmi esély a BKV-tól sérülés esetén kártérítésre, hacsak nem valami komoly baleset történik.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2011.12.26. 11:39
Szerző: asimov
Van azert mukodik meg a metron (a cikk cime kisse... hat szoval marketing-esre sikerult): Füstölt az Astoria metróállomás mozgólépcsője

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2011.12.22. 16:35
Szerző: markfelt
FB.-ról:

Villamosvezető vicceskedés: "Bátorkodom javasolni, hogy tekintsük meg a Fővám teret, de ha bármi más javaslatuk van hogy merre menjünk, nyugodtan mondják."


:D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2011.12.22. 08:42
Szerző: asimov
Tarlos ur este a Klubradio/Szabadsav-ban(!) es a tema termeszetesen a BKV, illetve a Matolcsy-val zajlo oda-vissza mutogatas lesz.. (Tarlos ur kozvetlenul szolitja meg az ellenzeki szavazokat... Huh)

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2011.12.21. 23:07
Szerző: asimov
Alakul a BKV is: Füstölt a 2-es metró a Deák térnél
Ekozben Matolcsy es Tarlos szepen lassan, de biztosan osszebalheznak...