Re: K
HozzászólásElküldve:2011.07.24. 16:52
Zoey írta:Ne is!djlacee írta:nálunk ez az alap (vagy a halberstadti kocsik), klíma mondjuk ezekben sincs
http://www.youtube.com/watch?v=gKXgZKQl-j4
Ááá, cseppet sem irigykedünk...
Zoey írta:Ne is!djlacee írta:nálunk ez az alap (vagy a halberstadti kocsik), klíma mondjuk ezekben sincs
http://www.youtube.com/watch?v=gKXgZKQl-j4
Ááá, cseppet sem irigykedünk...
LuciFerko írta:Aha, tegnap Lepsénynél elindult a vonat, miközben kászálódtam le a bőröndökkel. Mozgó szerelvényről leugrás cuccostól és majdnem egy jó nagy esés elég unvicces.Nekem azt mondták, hogy a BKV esetében a legkisebb baj esetén is jegyzőkönyvet kell felvetetni, ellenkező esetben később mindenféle kártérítést megtagad a cég. Azért érdeklődtem utána, mert szinte mindennapos lett az odacsukás a buszoknál, aminek könnyen sérülés lehet a következménye.
Nightman írta:De ha már az embereknél tartunk,kedves Jeek,áruld már el nekem,ha egy vonatnak nem kell egy másikat sem bevárnia,mért nem tud időben indulni a járgány akármelyik vonalon ha zöldutat kap? Ja,még a kaller a mozdonyvezetővel cigizik! Na ezt szüntetném meg! Visszaélnek vele hogy sokan a vasútra kényszerülnek!!Ilyenkor utaspanaszt kell tenni és ki fogják vizsgálni az ügyet.
jeek írta: A pénztárosoknak sajnos elég nagy a hajtás és akkor nincs idejük minden kedvezményre figyelmeztetni ott helyben az utast, meg nem is tudhatja, hogy az illető kinek veszi a jegyet. Ezek a kedvezmények nyilvánosak, nettől, állomásokon keresztül mindenhol elérhetőek. Utazás előtt fel kell hívni minket (MÁVDirekt) és mi elmondjuk mindig a lehető legkedvezőbb utazási lehetőségeketÉn mindent megértek, de a MÁV elméletileg egy szolgáltató, akinek meg kellene tartania az utasokat, illetve megpróbálni újakat is szerezni nem pedig elüldözni. Utazás előtt nekem nem az jut eszembe, hogy végignézzem milyen kedvezményeket kaphatok, hanem próbálok kalkulálni, melyik vonat jó, adott esetben csatlakozás miatt is. Most ha a pályaudvaron a jegypénztáros felhívja a figyelmet egy kedvezményre, akkor lehet hogy ez marad meg inkább az utasban, hogy nem 2500.-Ft-ot fizetett egy útra, hanem csak 2000.-Ft-ot és milyen jól járt. Lehet úgyis, hogy nézzen utána az utas ha akar valamit, aztán vessen magára ha nem tudott erről a kedvezményről, de akkor az fog megmaradni benne, hogy mennyit késett a vonat, koszos volt, büdös volt és milyen sokat fizetett ezért, legközelebb inkább mással oldja meg ha teheti az utazást.