Re: K
HozzászólásElküldve:2011.07.07. 14:59
Kíváncsi lennék hány milliót dobott ki a BKV a Volvo buszok légkondicionálóra, mert én még egy olyan buszon nem utaztam, amin hűvösebb lett volna. Többnyire egyáltalán nincs bekapcsolva, amelyiken esetleg megy, azon meg olyan mintha inkább fűtene, mint hűtene. Nem tudom alapból gyengék vagy nincsenek megfelelően karbantartva, de így nem sok értelme volt erre pénzt kiadni. Persze az utasokat közterületesekkel kell ellenőrizni, de érdekes módon a vezetőséget senki nem ellenőrzi, hogy ilyenekre nem figyel oda a BKV.
Tegnap meg nem állt meg a busz a megállóban, hiába jeleztünk már jóval előre. Mire előrementünk a sofőrhöz a busz végéből, addigra már a következő megállóhoz ért és mentegetőzött, hogy rossz a visszajelző a vezetőfülkében és nem látja ha valaki jelzett. BKV, havi tízezerért Önnek ennyi jár ....
Tegnap meg nem állt meg a busz a megállóban, hiába jeleztünk már jóval előre. Mire előrementünk a sofőrhöz a busz végéből, addigra már a következő megállóhoz ért és mentegetőzött, hogy rossz a visszajelző a vezetőfülkében és nem látja ha valaki jelzett. BKV, havi tízezerért Önnek ennyi jár ....