Re: K
HozzászólásElküldve:2011.04.20. 22:53
Minden józanul gondolkodó ember tudta, hogy semmi baj a szerelvényekkel - politika és mutyi volt emögött is mindössze. Az emberek meg utazzanak csak szépen a fél évszázados, karbantartást soha nem látott roncsokon. Az egyetlen jó oldala, hogy nem gondolták komolyan az Alstom kocsik beszerzését, hanem csupán színjátékot játszanak: nem kell végignéznünk, ahogy a BKV hetek-hónapok alatt lezülleszti azokat is, mint ahogy teszi a Volvo buszokkal is, ahogyan írjátok.