Re: K
HozzászólásElküldve:2011.03.06. 20:25
mlaszlo írta:...Szerintem azokat a fél-1 perceket is meg lehet majd érezni a 2-es esetében.
Ami nagyon kéne - szerintem legalábbis -, az egy busz- esetleg villamos) járat az Üllői útra.
mlaszlo írta:...Szerintem azokat a fél-1 perceket is meg lehet majd érezni a 2-es esetében.
DWC írta:Megjelent egy újabb cikk ezzel kapcsolatban:
Jajj, de jó, akkor még "kellemesebb" reggeli heringparty-k lesznekJobb ha rászokok a Beöthy utca-Boráros tér gyalogtúrára. (Mivel a 23, 54, 55-ös buszokra szintén alig lehet felférni.)
mlaszlo írta:Új BKV-paraméterkönyv: ritkábban jár a 2-es, egész éjszaka a 6-os villamosJajj, de jó, akkor még "kellemesebb" reggeli heringparty-k lesznek
Májustól ritkábban jár a 2-es villamos, rövidül néhány busz üzemideje és átszámozzák a HÉV-vonalakat és egész éjszaka jár majd a 6-os villamos.
A 2-es villamost hova akarják ritkítani? Most sem egy túl sűrű járat és akárhányszor utazok vele mindig elég zsúfolt, persze csak 99%-os kihasználtsággal megy, ami nem 100%, tehát még lehet ritkítani ...
admin írta: A Combinókat illetően én még mindig ott tartok, hogy 100 millába került a Demszky-féle önkormányzatnak, hogy szinkronhangok mondják az utastájékoztatást.A 7-es buszjáratokon is voltak voltak színészhangok, de nagyon hamar visszaálltak a régi női hangra. A régi Ikarus buszokon érdekes is volt, fel se lehetett sokszor ismerni melyik színész beszélt, annyira nyekergett, meg lassú volt az egész
Édes kicsi csillagaim, átlagosan mennyit keres egy szinkronszínész óránként? 5-, netán 10.000 forintot?!
Ezen meg szerintem ez a 4-5 színész összesen nem dolgozott egy órát.
Segítek: nem, nem a szinkronszínészek kapták meg a pénzt.
csokie írta: Combinon meg szerintem azért fújnak hideg levegőt, mert nehogy bes zarjon a klíma nyárra.Lehetséges, de akkor meg nem kellene egész nap mennie. Nagyon kellemes volt a mínuszokban felszállni egy combinora, az ember azt várná, hogy kicsit kellemesebb az utastérben a kinti hideg után, erre fújja be a klíma a hideget.(gondolom úgy lehet mint a klímás autókban, hogy kb kéthetente rá kell indítani egy-két percet, hogy megforgassa a hűtővizét.)
csokie írta:Az összes éjszakai járaton vannak ellenőrök már egy jó ideje.Akkor rettenetesen nem jól tudtad.
Combinon meg szerintem azért fújnak hideg levegőt, mert nehogy bes zarjon a klíma nyárra.(gondolom úgy lehet mint a klímás autókban, hogy kb kéthetente rá kell indítani egy-két percet, hogy megforgassa a hűtővizét.)
Admin:
eddig úgy tudtam hogy a kiskörúton a 4, 6-os megy, a nagykörúton meg az 1-es villamos.