Re: K
HozzászólásElküldve:2011.02.19. 09:32
admin írta: A heringjárat borzasztó, részeg idióták hányják le a cipődet és vizelik le az üléseket azon a buszon...Az éjszakai események nyomai bizony látszanak sokszor a 7-es buszokon is, ugye néhány éjszakai busz reggel megy tovább ezekre a vonalakra és vannak időnként érdekes foltok a padlón, na meg kellemes illatok az utastérben.
És többségük általában nyugat-európai suttyó, akik otthon nem tudják/merik kiélni magukat.
Ilyen utazóközönség mellett mi lesz a combinokból? Most még úgy ahogy rendben vannak, bár azt én továbbra sem értem télen miért kell hideg levegőt fújni folyamatosan az utasok fejére.
Amúgy a 907-esen amikor utaztam mindig voltak biztonsági őrök, de nem tudom a többi járaton ez mennyire általános.