Re: K
HozzászólásElküldve:2010.10.21. 19:41
Látszik hogy bkv.
Mauro írta:BKV és szükséges lépések? Nézd meg buszok állapotát. Pl nem egy busznak teljesen kopottak a gumijai.Látom felfogtad a lényeget.
Meg lehetne sorolni még műszaki hibákat. Szar a BKV az utasok és közlekedők biztonságra.
Én mindig is tudtam hogy a bkv egy nagy vicc.
Biztos új klímát tesztel mocskos a BKV. Hogy rohadna meg város vezetés.valami olyan hátborzongatóan primitív, hogy az valami hihetetlen!
Pasa írta:Tényleg ne.Mauro írta:Az régi és új is. Tarlos=SZDSZ.Ne politizáljunk, és főleg ne írogass hülyeségeket!!!
Mauro írta:Az régi és új is. Tarlos=SZDSZ.Ne politizáljunk, és főleg ne írogass hülyeségeket!!!