Oldal: 145 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.10.18. 20:09
Szerző: djlacee
Hallod, muszáj politizálni? :gülü2:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.10.18. 19:44
Szerző: Mauro
Pasa írta:
Mauro írta:Hogy rohadna meg város vezetés.
Melyik?
Az régi és új is. Tarlos=SZDSZ. Nem lesz ez se jobb. :(
Utálom az összeset.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.10.18. 19:37
Szerző: Pasa
Mauro írta:Hogy rohadna meg város vezetés.
Melyik?

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.10.18. 18:58
Szerző: Mauro
Biztos új klímát tesztel mocskos a BKV. Hogy rohadna meg város vezetés.
:x :shoot:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.10.18. 14:06
Szerző: benjamin
Én mindig is tudtam hogy a bkv egy nagy vicc.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.10.18. 11:18
Szerző: mlaszlo
Nyitott ajtókkal száguldott a 3-as metró :shock:

A Ferenc körúti állomás és a Klinikák megálló között nyitott ajtóval száguldott az alagútban a 3-as metró egy szerelvénye a hétvégén. Az egyik utas videóra vette az eseményt és feltette a Youtube-ra, írta a BKV-figyelő.

Az utolsó kocsiban, amikor befutott a Ferenc körútra, még zárva voltak az ajtók, ahogy kell, számol be róla a Youtube-on a videót feltöltő MrAndrewsCs.

Amikor a szerelvény kifutott az állomásról, az ajtók nem csukódtak be, ezért rögtön szóltak a vészhivón a vezetőnek, aki azonban csak a következő állomásnál, a Klinikáknál kérdezte meg, hogy mi is a probléma.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 21:03
Szerző: ravasz
Mauro írta:De már magyar se.
Neked ilyennel nem kéne viccelődnöd.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 20:37
Szerző: Snake
háháháháháháháhá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 20:27
Szerző: Zsolt
Mauro írta:Kép

Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
Bagoly mondja verébnek...

szerk: Főleg, hogy még ez a hozzászólásod is hemzseg a hibáktól. :D

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 18:33
Szerző: LuciFerko
működött az automatikus hibajavítás :D