RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #52584  Szerző: djlacee
 
Be___rok, átolvastam 10-szer, de észre se vettem :lol:
 #52583  Szerző: Mauro
 
Egész pontosan nem én úgy találtam a képet.
 #52582  Szerző: Zoey
 
djlacee írta:
Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
nem értem, mi a gond?
Olvasd el mégegyszer, figyelmesebben! Betűről betűre.
Vigyázat! Az ajtó beLfelé nyílik!
Mauro arre akart rámutatni, hogy még ha angolul nem is írják ki helyesen, legalább magyarul hiba nélkül legyen...
 #52581  Szerző: djlacee
 
Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
nem értem, mi a gond?
 #52580  Szerző: Mauro
 
Kép

Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
 #52044  Szerző: ropi21
 
djlacee írta:random buszmegálló
battai buszmegálló:
http://www.hirtukor.hu/UserFiles/image/ ... gallo3.jpg

(najo eléggé kirakat dolog, ófalu városrészben találhatóak ezen megállókon kívül egy, a képen szereplő található a város egyéb területein tudomásom szerint)
 #51909  Szerző: djlacee
 
 #51306  Szerző: csokie
 
Én is elnézést az OFF-ért, csak szimpla vélemény nyilvánítás volt, ami süket fülekre talált.

"Erről ennyit".

Üdv: csokie
 #51305  Szerző: Pasa
 
És bocsánat mindenkitől, innentől már csak közösségi közlekedek itt... :sealed:
 #51304  Szerző: Pasa
 
Jajj te, ki intézte a 2/3-ot? A szavazók, nem? Tehát demokratikus vélemény kinyilvánítása volt. Erről ennyit.
  • 1
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 219