Oldal: 146 / 219
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.18. 18:21
Szerző: djlacee
Be___rok, átolvastam 10-szer, de észre se vettem

Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.18. 18:09
Szerző: Mauro
Egész pontosan nem én úgy találtam a képet.
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.18. 17:56
Szerző: Zoey
djlacee írta:Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
nem értem, mi a gond?
Olvasd el mégegyszer, figyelmesebben! Betűről betűre.
Vigyázat! Az ajtó be
Lfelé nyílik!
Mauro arre akart rámutatni, hogy még ha angolul nem is írják ki helyesen, legalább magyarul hiba nélkül legyen...
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.18. 17:48
Szerző: djlacee
Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
nem értem, mi a gond?
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.18. 17:32
Szerző: Mauro
Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.11. 01:59
Szerző: ropi21
djlacee írta:random buszmegálló
battai buszmegálló:
http://www.hirtukor.hu/UserFiles/image/ ... gallo3.jpg
(najo eléggé kirakat dolog, ófalu városrészben találhatóak ezen megállókon kívül egy, a képen szereplő található a város egyéb területein tudomásom szerint)
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.09. 16:19
Szerző: djlacee
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:54
Szerző: csokie
Én is elnézést az OFF-ért, csak szimpla vélemény nyilvánítás volt, ami süket fülekre talált.
"Erről ennyit".
Üdv: csokie
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:43
Szerző: Pasa
És bocsánat mindenkitől, innentől már csak közösségi közlekedek itt...

Re: K
HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:41
Szerző: Pasa
Jajj te, ki intézte a 2/3-ot? A szavazók, nem? Tehát demokratikus vélemény kinyilvánítása volt. Erről ennyit.