Oldal: 146 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 18:21
Szerző: djlacee
Be___rok, átolvastam 10-szer, de észre se vettem :lol:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 18:09
Szerző: Mauro
Egész pontosan nem én úgy találtam a képet.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 17:56
Szerző: Zoey
djlacee írta:
Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
nem értem, mi a gond?
Olvasd el mégegyszer, figyelmesebben! Betűről betűre.
Vigyázat! Az ajtó beLfelé nyílik!
Mauro arre akart rámutatni, hogy még ha angolul nem is írják ki helyesen, legalább magyarul hiba nélkül legyen...

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 17:48
Szerző: djlacee
Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.
nem értem, mi a gond?

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.18. 17:32
Szerző: Mauro
Kép

Az hogy az angol nem az oké. De már magyar se.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.11. 01:59
Szerző: ropi21
djlacee írta:random buszmegálló
battai buszmegálló:
http://www.hirtukor.hu/UserFiles/image/ ... gallo3.jpg

(najo eléggé kirakat dolog, ófalu városrészben találhatóak ezen megállókon kívül egy, a képen szereplő található a város egyéb területein tudomásom szerint)

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.09. 16:19
Szerző: djlacee

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:54
Szerző: csokie
Én is elnézést az OFF-ért, csak szimpla vélemény nyilvánítás volt, ami süket fülekre talált.

"Erről ennyit".

Üdv: csokie

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:43
Szerző: Pasa
És bocsánat mindenkitől, innentől már csak közösségi közlekedek itt... :sealed:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:41
Szerző: Pasa
Jajj te, ki intézte a 2/3-ot? A szavazók, nem? Tehát demokratikus vélemény kinyilvánítása volt. Erről ennyit.