Oldal: 147 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:39
Szerző: csokie
Két dolgot tisztáznék, mert úgy érzem, hogy félreértettél engem:
-aki nem "narancsos", az már egyből "szegfűs/madaras"? Nem értettem az összefüggésedet........
-nekem nem azzal van a fő bajom, hogy "narancs", hanem hogy "2/3"! És ez egyenes út a múltba.......

Ha gondolod PÜ, hogy ne OFF-oljunk a Fórumon.
Üdvözlettel.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.01. 21:25
Szerző: Pasa
OFF
csokie írta:Kedves Pasa barátom, úgy fogsz te sírni kb. 1 év múlva (de lehet hogy nem kell annyi idő sem), hogy rájuk szavaztál, ahogy meg van írva. Feltenném a költői kérdést: Szerinted, ha te, és a barátaid mindent eldönthetnének az országban egy csapásra, akkor vajon élnél-e ezzel a lehetőséggel?............
Ejnye, csokie barátom, te és a barátaid 8 évig mindent egy csapásra döntöttetek el, meg is van az eredménye...
Én, ha rosszul döntöttem, lehet, el is sírnám magam, mert van önkritikám. Ti nem sírtok, pedig lenne miért! De nem lesz itt sírás, nyugi, másfél hónap alatt több jó döntés született, mint előtte 96 hónap alatt összesen (meg egy-két rossz is, de az belefér). De hogy ezt miért kell itt tárgyalnunk???
(ez is olyan "mindegy, mikor és hol, csak mondjuk a magunkét" stílus, amit 8 év alatt megszokhattunk már)
ON

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.01. 20:58
Szerző: djlacee
Kép

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.08.01. 20:32
Szerző: csokie
Pasa írta:
Snake írta:Köszönjük Magyarország 2/3adának
Igen, köszönjük! Végre helyükre kerülnek a dolgok. :yes:
Kedves Pasa barátom, úgy fogsz te sírni kb. 1 év múlva (de lehet hogy nem kell annyi idő sem), hogy rájuk szavaztál, ahogy meg van írva. Feltenném a költői kérdést: Szerinted, ha te, és a barátaid mindent eldönthetnének az országban egy csapásra, akkor vajon élnél-e ezzel a lehetőséggel?...........
Elnézést az OFF-ért mindenkitől.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 19:29
Szerző: Ghee
Snake írta:Köszönjük Magyarország 2/3adának meg h esélyt adhatott vkiknek aki kbetehettek vkit oda ahol megállapíthatták h minden baja van az amúgy tökjó dolognak, aminek a felét már kifizettük, és csúszhat ezután minden. A Ganz metro jó lenne csak nincs Ganz (már) és az az 1db is 1napot ment 3hetet állt mivel nemtudták sose mi a baja. Ja és valószínűleg visszafogja adni az Alstom a 30Mrd-t. De nembaj ez még csak apróság, jövőre már a határokat is lezárják.
Valamennyire azért van:

http://www.ganztrans.hu/index.php?fooldal=1

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 19:17
Szerző: Pasa
Snake írta:Köszönjük Magyarország 2/3adának
Igen, köszönjük! Végre helyükre kerülnek a dolgok. :yes:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 19:15
Szerző: Snake
Köszönjük Magyarország 2/3adának meg h esélyt adhatott vkiknek aki kbetehettek vkit oda ahol megállapíthatták h minden baja van az amúgy tökjó dolognak, aminek a felét már kifizettük, és csúszhat ezután minden. A Ganz metro jó lenne csak nincs Ganz (már) és az az 1db is 1napot ment 3hetet állt mivel nemtudták sose mi a baja. Ja és valószínűleg visszafogja adni az Alstom a 30Mrd-t. De nembaj ez még csak apróság, jövőre már a határokat is lezárják.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 18:58
Szerző: Ghee
Pasa írta:Remélem magyar (pl. Ganz) metrók lesznek a nyerők. Támogassák végre a magyar ipart, főleg, hogy nem is rosszak a hazai kocsik.
Ez így van. Emlékszem anno, hogy milyen csendes volt a régi ganz-metró. A suttogást is hallani lehetett "száguldás közben"... még áramot is tudott volna visszatermelni a hálózatba, ami persze nem támogatta.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 18:51
Szerző: Pasa
Remélem magyar (pl. Ganz) metrók lesznek a nyerők. Támogassák végre a magyar ipart, főleg, hogy nem is rosszak a hazai kocsik.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 17:54
Szerző: Ghee
djlacee írta:Azt nem tudom, hogy azokat Moszkvában már lecserél(get)ték? Gyártanak ott még metrókocsikat? Mert akkor érdemesebb lenne onnan rendelni, hiszen amik most vannak, azok is milyen jól kibírták.
Ott még ilyenek rohangálnak sok helyen. Jútyúbon lehet látni videókat róluk. Én nem támogatnám az ötletet, mert haladni kell a korral és egy ilyen elavult, hangos, hitvány szerkezetből elég ennyi - tény, hogy bírják, mert minden javítható baltával. ;)

Ennél még a barna Ganz-kocsik is fényévekkel jobbak voltak, de állítólag "nem volt gazdaságos" - valaki eldöntötte... :gülü: