Oldal: 148 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 17:30
Szerző: djlacee
Azt nem tudom, hogy azokat Moszkvában már lecserél(get)ték? Gyártanak ott még metrókocsikat? Mert akkor érdemesebb lenne onnan rendelni, hiszen amik most vannak, azok is milyen jól kibírták.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 17:20
Szerző: Ghee
Csak nem fért be a lyukba. :D

Jók lesznek oda is az orosz EV-k. :hehe:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 15:04
Szerző: LuciFerko
grat :gülü2:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.30. 15:03
Szerző: mlaszlo
Nem lesz új Alstom metrókocsi

Elutasította a Nemzeti Közlekedési Hatóság az Alstom metrókocsikra beadott típusengedély-kérelmet, áll a hatóság lapunkhoz eljuttatott közleményében. Ez azt jelenti, hogy a fővárosnak fel kell bontania a metrókocsik szállítására kötött 65 milliárd forintos szerzdődést, annak ellenére, hogy az ár felét már kifizették. A főpolgármester összehívja jövő hétre a két városházi bizottságot, és augusztus 20-ra a közgyűlést az ügyben.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.19. 19:50
Szerző: drkotasz
Mauro írta:Mit vársz BKV-tól.
Amit tőled :)

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.19. 15:52
Szerző: Mauro
Mit vársz BKV-tól.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.17. 10:57
Szerző: mlaszlo
Kánikulában romlik el a klíma a Volvókon
Gyakran nem működnek a légkondival ellátott Volvo buszokon a klímaberendezések a kánikulában. Kiderült, hogy a BKV-nak nincs pénze elég hűtőközeg vásárlására, de a klímamotorok egy konstrukciós hiba miatt is gyakran elromlanak. A buszok tetején levő légkondicionáló berendezés legnagyobb ellensége pont a kánikula, ilyenkor túlmelegszenek, és le kell kapcsolni őket.

Jó a klíma, csak melegben ne használjuk :gülü2:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.17. 09:36
Szerző: Pasa
Szegény, biztos melege volt. Néha én is úgy érzem, meggyulladok. :hehe:
A lökhárító és a lámpák még használhatók belőle...

Teljes cikk videóval

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.07.16. 23:57
Szerző: djlacee
Kép

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.06.14. 15:53
Szerző: Mauro
Mert ugye buszok kiváló állapotba vannak.