Oldal: 152 / 219
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.03.09. 14:32
Szerző: Mauro
Hát amint látod. Bár náluk lehet hogy ez kifogástalan műszaki állapotú jármű.
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.03.09. 13:47
Szerző: mlaszlo
Utastérbe zuhant a 95-ös busz ajtaja
Az Ikarus középső ajtaja nem akart bezáródni, ezért a buszvezető nyomogatni kezdte az ajtónyitó gombokat. Addig-addig szórakozott, míg az egyik ajtószárny beesett az utastérbe, pont egy idős nő mellé. Csak a szerencsének köszönhető, hogy nem történt komolyabb baj.
Műszaki hibás BKV-busz ütközött Budakeszin
Felpörgött a motorja, majd az előtte álló buszba rohant egy BKV-busz Budakeszin. A baleset március 5-én pénteken a hajnali órákban történt a 22-es busz végállomásán.
Pedig ugye a BKV buszgarázsokat csak kifogástalan műszaki állapotú járművek hagyják el...
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.02.24. 21:30
Szerző: Mauro
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.02.24. 17:44
Szerző: Mauro
Ez a BKV.
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.02.24. 16:03
Szerző: Ghee
Á dehogy! ...nem veszélyes, végülis, csak egy bazi nagy kerék forog alatta.

Re: K
HozzászólásElküldve:2010.02.23. 09:09
Szerző: mlaszlo
Tények riport: Utasok alatt tört ketté egy BKV-busz
Kettétört, szétszakadt menet közben egy BKV busz egyik lemeze, így kiszakadt a helyéből a kerék feletti ülés. Az utasok közül vette fel valaki mobiltelefonnal. A szék gyakorlatilag a busztól függetlenül mozog, lötyög út közben.
A BKV szerint ilyen bármelyik nap előfordulhat a sok 15 évesnél idősebb, és szétrozsdásodott buszon. Szerintük nem volt balesetveszélyes a lötyögő ülés, az egyik buszos szakszervezet szerint viszont igen. A BKV szerint balesetveszély nem volt. De abban egyetértenek, hogy tényleg eltört a busz az utasok alatt. És azt mondják: egyáltalán nem példátlan az eset, sőt. A BKV szerint 15-16 éves buszok járnak a 143-as vonalán, ahol a felvétel készült. Lecserélnék a buszokat, de erre nincs pénzük.
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.02.16. 18:43
Szerző: donder
Ghee írta:mlaszlo írta:Érdekes kis videó a hétvégén hóban elakadt vonatok kiszabadításáról:
http://www.rtlhirek.hu/video/83039
Az utolsó képkockák jók, mikor a hókotrós M41-es belezúz egy hóbuckába.
Ja, az nagyon cool volt!

Re: K
HozzászólásElküldve:2010.02.16. 17:30
Szerző: Ghee
mlaszlo írta:Érdekes kis videó a hétvégén hóban elakadt vonatok kiszabadításáról:
http://www.rtlhirek.hu/video/83039

Az utolsó képkockák jók, mikor a hókotrós M41-es belezúz egy hóbuckába.
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.02.15. 15:00
Szerző: mlaszlo
Érdekes kis videó a hétvégén hóban elakadt vonatok kiszabadításáról:
http://www.rtlhirek.hu/video/83039
Re: K
HozzászólásElküldve:2010.01.30. 19:42
Szerző: Mauro
mlaszlo írta:Mauro írta:http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/29/en ... e_autobusz
http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/27/cs ... _hallottam
Nem semmi.
Nem akarok igazából belefolyni, de ez is érdekes, hogy a sztrájk előtt azzal szórakoztak a buszvezetők, hogy a legkisebb hibával is visszaadták a buszt a garázsban és azzal érveltek hogy az utasokért vannak, mert nem biztonságos a jármű. Meg volt a sztrájk, elérték a céljukat, megkapták a juttatások, érdekes módon most már nem számítanak az utasok, simán kihozzák az utasokat veszélyeztető buszokat is. Arról nem is beszélve, hogy a menetrend is sok esetben csak dísznek van ...
Pedig nem biztos hogy csak utasok sérülhetnek a rossz jármű miatt.
"menetrend is sok esetben csak dísznek van "
Ezen meglepő hisz a cég nevébe is benne van hogy mindig késnek. BKV=Biztos Késünk Várjon.