Oldal: 153 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.29. 18:43
Szerző: mlaszlo
Mauro írta:http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/29/en ... e_autobusz


http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/27/cs ... _hallottam

Nem semmi.
Nem akarok igazából belefolyni, de ez is érdekes, hogy a sztrájk előtt azzal szórakoztak a buszvezetők, hogy a legkisebb hibával is visszaadták a buszt a garázsban és azzal érveltek hogy az utasokért vannak, mert nem biztonságos a jármű. Meg volt a sztrájk, elérték a céljukat, megkapták a juttatások, érdekes módon most már nem számítanak az utasok, simán kihozzák az utasokat veszélyeztető buszokat is. Arról nem is beszélve, hogy a menetrend is sok esetben csak dísznek van ...

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.29. 17:17
Szerző: Mauro

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.29. 15:42
Szerző: Mauro
"Ki***atják a fa***mat" a hülye utasok

"K***a anyjába, ezek a hülye utasok meg ott maradtak a megállóban"

„A hülye gyerekek itt maradnak a hóban, és ki***atják a fa***mat" – fűzte hozzá a férfi .

http://www.youtube.com/watch?v=3eE5wik7dEA

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.13. 12:21
Szerző: LuciFerko
Ghee írta:A tegnapi sztrájk alatt este 7 körül valaki beugrott a metro elé és nem közlekedett a Nagyvárad tér és a Deák tér közt egy jó ideig, nem kicsit volt ideges mindenki! Azt nem értem miért nem lehet gyorsan lerendezni az ilyen eseteket, pláne ha nem is esett komolyabb baja az illetőnek. Az oroszoknál nem sz.roznak:

http://www.youtube.com/watch?v=afnGD4zX ... re=related

:geek:
aki depi az öngyi lesz.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.13. 11:54
Szerző: Snake
Legalább elrettentő is...

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.13. 11:44
Szerző: Ghee
A tegnapi sztrájk alatt este 7 körül valaki beugrott a metro elé és nem közlekedett a Nagyvárad tér és a Deák tér közt egy jó ideig, nem kicsit volt ideges mindenki! Azt nem értem miért nem lehet gyorsan lerendezni az ilyen eseteket, pláne ha nem is esett komolyabb baja az illetőnek. Az oroszoknál nem sz.roznak:

http://www.youtube.com/watch?v=afnGD4zX ... re=related

:geek:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.11. 11:36
Szerző: Mauro
donder írta:
LuciFerko írta:http://index.hu/belfold/budapest/2010/0 ... v-sztrajk/
szívás.
Az a bajom a BKV-sekkel, hogy kapnak egy kis támogatást, de mindig többet kérnek! Meg amit kapnak, az el is megy a végkielégítésekre... :x :X.:
20év alatt ki osztogatott jutalmakból tanácsadói pénzekből a teljes jármű parkot le lehetet volna cserélni. Kíváncsi leszek holnapi dugókra.

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.11. 11:14
Szerző: Ghee
A lényeg, hogy mi szívunk és az, hogy ezzel mekkora kárt okoznak, az nem érdekli őket. :fuckyou:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.11. 10:14
Szerző: donder
LuciFerko írta:http://index.hu/belfold/budapest/2010/0 ... v-sztrajk/
szívás.
Az a bajom a BKV-sekkel, hogy kapnak egy kis támogatást, de mindig többet kérnek! Meg amit kapnak, az el is megy a végkielégítésekre... :x :X.:

Re: K

HozzászólásElküldve:2010.01.11. 03:58
Szerző: LuciFerko