Re: K
HozzászólásElküldve:2010.01.29. 18:43
Mauro írta:http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/29/en ... e_autobuszNem akarok igazából belefolyni, de ez is érdekes, hogy a sztrájk előtt azzal szórakoztak a buszvezetők, hogy a legkisebb hibával is visszaadták a buszt a garázsban és azzal érveltek hogy az utasokért vannak, mert nem biztonságos a jármű. Meg volt a sztrájk, elérték a céljukat, megkapták a juttatások, érdekes módon most már nem számítanak az utasok, simán kihozzák az utasokat veszélyeztető buszokat is. Arról nem is beszélve, hogy a menetrend is sok esetben csak dísznek van ...
http://bkvfigyelo.blog.hu/2010/01/27/cs ... _hallottam
Nem semmi.