Oldal: 156 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.12.16. 18:12
Szerző: LuciFerko
:shock:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.12.16. 18:11
Szerző: ropi21
http://www.imageserve.info/img_store/20 ... be5680.jpg

nem tudom, mi problémátok van a vasút pontosságát illetően :D

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.12.15. 17:31
Szerző: centerweb
ez a buszoknál is megvan, nyáron túlmelegszik a motor és lerobban, hóban meg el sem tudnak indulni :hehe:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.12.14. 23:26
Szerző: tomee87
LuciFerko írta:mindenki menjen busszal.
jaja, és ne rinyáljanak nekem telefonon, hogy majd szétfagynak az állomáson, mert fél órája nem jön a vonat....
ez van.. ha meleg van az a baj, mert elgörbül a sín, ha hideg van az a baj, mert lefagy a sín. Semmi nem jó :lol:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.12.14. 23:20
Szerző: LuciFerko
mindenki menjen busszal.

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.12.14. 19:24
Szerző: tomee87
Nyah, 0 fok alatt a hőmérséklet, kezd is döglődni rendesen a magyar vasút országszerte.
Info: innen a "tűz közeléből".

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.12.08. 20:28
Szerző: donder

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.11.25. 20:19
Szerző: LuciFerko

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.11.16. 09:46
Szerző: nyikolaj
^^

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.11.15. 13:59
Szerző: LuciFerko
F*szom bele az alba volánba, mostanában rendszeres hogy 10 perccel előbb elmegy a busz, mint ahogy az ki van adva :gülü2: