
Lalátka Olga, a RiseFM Hungary és a Beach Club Siófok programigazgatója kicsit bővebben részletezte a kérdéses pontokat.
Kiemelte, hogy az események ellenére mindenképp pozitív, hogy a siófoki nagystrand idén is kinyitja kapuit a fiatalok előtt. „Azok számára, akik az elmúlt években Balaton fővárosát választották nyaralásuk céljául, nem okozunk csalódást, sőt!”
A Beach Club Konzorcium születéséről a következőket mesélte: „Rendkívül gyorsan kellett reagálni a kialakult helyzetre. A Beach Club Konzorcium tagjai több éves siófoki vendéglátós tapasztalattal rendelkező üzletemberek, valamint az első balatoni dance rádió, a RiseFM vezetősége.”
Az első programokat július elejére tervezik: „számos koncert várható, megannyi DJ bukkan fel a tervezett line up-ban, a sokak által várt NiteRise csak itt lesz megtartva a nyár folyamán, lesznek kulturális estek, sportesemények és számos olyan meglepetés, amiről még nem szeretném lerántani a leplet. Napközben pedig az igazi “beach” hangulatot varázsolunk a siófoki nagystrandra.” – tudtuk meg Lalátka Olgától.
A pontos nyitva tartásról kiderült: „Éjfélig a szabad ég alatt, a homokos parton lesznek megtartva a nagyobb bulik, koncertek betartva az önkormányzati rendeletben szabályozott zajterhelésre vonatkozó előírásokat. Éjfél után pedig folytatódhat a party a Beach Club félig zárt épületében, valamint annak teraszán. Ezen túl több olyan rendezvény kerül majd megrendezésre, mely hajnalig tart.”
Az új szórakozóhely elsődleges célja: „az idelátogatók jól érezzék magukat, hogy igazán emlékezetes legyen a nyaralásuk, hogy kikapcsolódjanak, hogy bulizzanak, hogy minőségi koncerteket hallgassanak. Semmiképp sem emelünk árakat a tavalyi belépőkhöz képest. Sőt, tekintettel a nehéz gazdasági helyzetre, sok esetben alább megyünk azoknak. A nappali programok pedig továbbra is ingyenesek maradnak.”
Összegzésképpen a programigazgató hozzátette: „Szeretnénk Mindenkit megnyugtatni, a Beach Club továbbra is a fiataloké, s továbbra is a rendezvényközponttól megszokott színvonalat hozza majd!”