Re: K
HozzászólásElküldve:2009.06.30. 13:52
mg írta:jó ez, busz, gurul, elvisz. márványangyalkák kellenének az oldalára?Nem erre gondoltam, a jelenleg forgalomban lévő Ikarus és Volvo buszok sem valami fullextrásak, mégis külsőleg jobban néznek ki.átfestéssel emberibb kinézete lesz.
csak ugye, vigyázni is kéne rá
jeek írta: Fúúúha, a 2 legrondább busz, a Credo és a Rába vonásait vélem felfedezni benne, de ha jól látom klímás ez már egy jó pont így a nyári melegben.Csak a klímát is karban kellene tartani. Jelenleg több Volvo buszon is hiába van bekapcsolva, nem ér semmit.
De milyen érdekes, 2-3 éve a miskolci MVK is 35 buszt vásárolt, csak annyi különbséggel, hogy ők vadonatújakat, Neoplan Centrolinereket, moderneket és mondhatni full extrásakat. Ezt vajon a BKV miért nem tudja megtenni?
djlacee írta: Ja, hát egy mai darab azért máshogy néz már ki ettől a gyártótólEgy fokkal jobb, de ez sem valami jaj de szép.
Ezt vajon a BKV miért nem tudja megtenni?Talán mert nem nyereséges?
Pasa írta:A BKV Van Hool autóbuszaFúúúha, a 2 legrondább busz, a Credo és a Rába vonásait vélem felfedezni benne, de ha jól látom klímás ez már egy jó pont így a nyári melegben.
35-öt vettek ezekből, 8 évesek, 300 ezret futottak és 20 millióba kerültek egyenként...
mlaszlo írta:A jelenlegi IK280-asok és 435-ösök jobban néznek ki.
